gamrot

Mateusz Gamrot nastawia się na twardą walkę z Rafaelem Fizievem. Polak wierzy mocno w swoje umiejętności zapaśnicze i liczy na to, że pięć rund walki będzie działało na jego korzyść.

Podczas weekendowej gali UFC, która odbędzie się 23 września w hali Apex w Las Vegas, Mateusz Gamrot stoczy kolejny pojedynek dla UFC. Będzie to jednocześnie druga sytuacja, w której Mateusz wystąpi w walce wieczoru gali UFC. Przed nadchodzącym starciem Mateusz w rozmowie dla Polsatu Sport powiedział:

Czuję, że UFC docenia mój poziom sportowy, więc chcę odwdzięczyć się dobrym widowiskiem. (…) Wszystko zostało zrobione, czas zaprezentować teraz swoje umiejętności.

Mateusz nie kryje, że w walce planuje korzystać z umiejętności zapaśniczych, aby obalać Rafaela Fizieva i już na macie nad nim dominować. Cieszy się też, że walka została zakontraktowana na pięć rund.

Jestem zawodnikiem długodystansowym, rozkręcającym się z rundy na rundę, a przede wszystkim walczącym w końcówkach.

Mateusz Gamrot ma za sobą siedem pojedynków w największej organizacji MMA na świecie, z których pięć wygrał. Mateusz bije się dla UFC od roku 2020. 23 wrześnie podczas gali, która odbędzie się w hali Apex w Las Vegas, „Gamer” wystąpi w walce wieczoru. Dla Mateusza będzie to druga gala UFC, podczas której wystąpi w najważniejszym pojedynku wydarzenia. Rywalem Polaka będzie Rafael Fiziev, który zajmuje szóste miejsce w rankingu wagi lekkiej. Polak jest w tym zestawieniu na pozycji siódmej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,856 komentarzy 2,844 polubień

Mateusz Gamrot nastawia się na twardą walkę z Rafaelem Fizievem. Polak wierzy mocno w swoje umiejętności zapaśnicze i liczy na to, że pięć rund walki będzie działało na jego korzyść. Podczas weekendowej gali UFC, która odbędzie się 23 września w hali Apex w Las Vegas, Mateusz Gamrot stoczy kolejny pojedynek dla UFC. Będzie to jednocześnie […]

Odpowiedz polub

click to expand...