mike tyson roy jones jr

Chociaż walka Mike’a Tysona Royem Jonesem Jr. zapowiadana jest na 12 września, serwis The Athletic poinformował, że wydarzenie to zostanie przesunięte. O sprawie napisał Mike Coppinger na Twitterze.

Jak informują źródła The Athletic, pokazowa walka pomiędzy Tysonem i Jonesem planowana na 12 września w Carson, w Kalifornii, została przełożona. Nowy, wstępny termin to 28 listopada.

Walka obu panów ma być starciem pokazowym, odbędzie się na dystansie 8 rund i nie będzie podczas niej sędziów punktowych. Pojedynek może zakończyć się tylko nokautem albo remisem.

Jak informuje serwis The Ring, otoczenie Tysona uważa, iż opóźnienie terminu walki może zwiększyć wpływ z wydarzenia. Dodatkowo cały czas dyskutowane są sprawy związane z ochraniaczami na głowę, które mają nosić zawodnicy oraz z testami antydopingowymi. Oba zespoły mają również wątpliwości co do samego przebiegu walki pokazowej i tego jak daleko obaj zawodnicy mogą się w niej posunąć.

Jeszcze kilka dni temu w rozmowie dla TMZ Sport Tyson zapowiadał chęć znokautowania rywala.

Jeśli tylko nadarzy się taka okazja. Zawsze na nie poluję. […] Będę szukał skończenia w ringu. Wiadomo o co chodzi w walce, chodzi o robienie krzywdy ludziom. Chodzi o namierzenie i zniszczenie. Zamierzam odzyskać moją chwałę.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.