Organizacja UFC postanowiła przypomnieć starcie Justina Gaethje z Rafelem Fizievem, do którego doszło w tym roku.

18 marca podczas gali w stolicy Anglii Rafael Fiziev zmierzył się z Justinem Gaethje. Starcie rozegrało się na pełnym dystansie i został wybrany najlepszą walką wieczoru gali UFC 286.

UFC przypomina starcie Gaethje vs Fiziev przed powrotem do oktagonu Justina, który 29 lipca w Salt Lake City zmierzy się z Dustinem Poirierem. Będzie to starcie rewanżowe. Do pierwszego pojedynku Dustina Poiriera z Justinem Gaethje doszło w kwietniu roku 2018. Podczas gali UFC on Fox 29 Poirier pokonał Justina przez techniczny nokaut w czwartej rundzie pojedynku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Duszek
Duszek

Brutaal
Bantamweight

451 komentarzy 501 polubień

Cały plan na karierę Fizhewa poszedł w pizdu. Zawodnik z wagi niżej bazujący na szybkości, nie wystarczy patent owy. I co teraz.

Odpowiedz 2 polubień

D
Decca

Jungle Fight
Bantamweight

207 komentarzy 767 polubień

Cały plan na karierę Fizhewa poszedł w pizdu. Zawodnik z wagi niżej bazujący na szybkości, nie wystarczy patent owy. I co teraz.

Walczył z jednym z najtwardszych i najbardziej doświadczonych skurwieli w LW. Takie starcie, nawet jeśli przegrane, powinno tylko zaowocować, zwłaszcza że i Fiziev dopiero powinien wchodzić w swój prime. Ten pojedynek jeśli już coś pokazał, to właśnie, że Rafa na pewno przynależy do ścisłej czołówki tej kategorii. Jedyną bolączką Atamana może być fakt, że LW jest wypchana świetnymi zapaśnikami, pewnie dużo lepszymi niż najlepszy z jakim się do tej pory mierzył w tej płaszczyźnie 37-letni RDA(bo ten legendarny college wrestling background Gaethjego to już dawno można włożyć między bajki).

Odpowiedz 2 polubień

click to expand...