Już za nieco ponad dwa tygodnie Justin Gaethje, jeden z najbardziej efektownie walczących zawodników w UFC, zmierzy się z Donaldem Cerrone. Dla „Kowboja” będzie to czwarta walka w 2019 roku. Gaethje wróci do klatki po dwóch wygranych z rzędu. W wywiadzie dla MMAJunkie „The Highlight” opowiedział m.in. o sparingach w przeszłości z Cerrone.

Znokautował mnie podczas sparingu, ustrzelił mnie. Nie wiem nawet czy miałem wtedy jedną zawodową walkę. Byłem dzieciakiem. Teraz jestem mężczyzną. Jestem podekscytowany tym, że dostanę okazję, aby się odegrać.

Ta walka to czysta przemoc. Nie musimy tego sprzedawać. Kowboj ma najwięcej walk w historii UFC, najwięcej bonusów, teraz też pobije jakieś rekordy… Co mam powiedzieć, nie muszę gadać o tej walce.

Kiedy widzisz moją walkę, dobrze wiesz co dostaniesz. Jestem gotowy w 100%, będę gotowy na 100% po walce. Albo ja pójdę spać albo on pójdzie spać, tak właśnie walczę.

UFC on ESPN+ 16 odbędzie się 14 września w Vancouver w Kanadzie. Wtedy też zawalczy Marcin Tybura, który zmierzy się z Augusto Sakaiem.

1 KOMENTARZ

  1. Cerrone nie radzi sobie z presją co pokazała walka z Tonym czy w miarę z Masvidalem. A taką jaką wywiera Gejczi każdy wie. Powtórka z Barbozą albo max 2 runda i Kowboj będzie ululany. Albo Donald złapie czymś wcześniej Justina. W każdym razie będą jaja jak to dojdzie do decyzji. Cerrone dobre walki przeplata z chujowymi więc może teraz coś pokaże.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.