Conor McGregor i Justin Gaethje
Conor McGregor i Justin Gaethje

Na razie cały czas nie wiadomo kiedy i czy w ogóle Conor McGregor (MMA 21-4), powróci do oktagonu UFC, chociaż on sam zapowiada, że chce to zrobić. Nie wiadomo również, kto mógłby być jego rywalem, ale Justin Gaethej (MMA 20-2) ma na to pomysł.

Czuję, że pewnego dnia z nim zawalczę. Najpewniej po walce z „Kowbojem”. Pewnie zawalczy z nim zwycięzca naszego starcia. Jeśli on faktycznie wraca, musi bić się z kimś takim jak ja lub „Kowboj”. To nie będzie Tony. Może to być przegrany walki Khabib vs Poirier, ale wątpię, że on by tego chciał. Następną opcją jest więc zwycięzca naszej walki. Oczywiście jeśli Conor faktycznie myśli o powrocie.

Gaethej dodał również w rozmowie dla TMZ Sports, że ma ogromną ochotę pobić McGregora.

On jest teraz na trzecim miejscu w rankingu, to jakieś szaleństwo. On nie walczył od ponad dwóch lat, ale musi to zrobić i rozmawiamy o tym. On przyciąga największą uwagę, jest największą gwiazdą tego sportu. Nie walczy, a nadal jest gwiazdą. Oczywistym jest więc, że chcę mu wpierdolić. Widziałem jak uderzył tego staruszka w knajpie. Za takie gówno mam ochotę mu zajebać.

19 KOMENTARZE

 1. uderzył tego staruszka

  :beczka:

  za kilka lat bedą chodziły legendy, ze Mcgrzegorz w wpierdolił sie do geriatryka i sprzedawał liście niepijącym Propera emerytom, podpiętych pod respirator

 2. On nie walczył od ponad dwóch lat

  liczę, liczę i ni chuja mi się nie zgadza, od walki z khabibem nie minęło dwa lata.

 3. Gaethje by go zarżnął :fjedzia:

  Cos mi mówi że to się nie stanie bo Donald mu przeszkodzi.

  No zobaczymy, sercem jestem za oboma super zestawienie. :conorsalute:

 4. Od ponad dwóch lat Conor nie walczył??? Czyżby Gaethje od przyjmowania tak dużej liczby ciosów na łeb miał już problemy z postrzeganiem rzeczywistości oraz upływu czasu?

 5. liczę, liczę i ni chuja mi się nie zgadza

  Od ponad dwóch lat Conor nie walczył???

  Ale ten czas zapierdala. Też mam wrażenie, że nie minęło nawet 11 miesięcy. :frankapprove:

 6. Od ponad dwóch lat Conor nie walczył??? Czyżby Gaethje od przyjmowania tak dużej liczby ciosów na łeb miał już problemy z postrzeganiem rzeczywistości oraz upływu czasu?

  Pewnie Mu chodziło, że nie wygrał od tego czasu.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.