Francis Ngannou czeka już na kolejną szansę zdobycia tytułu mistrzowskiego kategorii ciężkiej UFC. Zawodnik na konferencji prasowej wypowiedział się na temat nadchodzącego starcia z Juniorem dos Santosem na UFC 239 oraz jego planach na przyszłość.

Po ostatniej walce myślałem, że dostanę walkę o pas mistrzowski, ale tak się nie wydarzyło – nie wiem dlaczego. Jestem szczęśliwy, że zawalczę z Juniorem. On nie ma tytułu mistrzowskiego, ale wszyscy wiemy, że jest mistrzem. Widzieliśmy jak wrócił po przegranych, prezentuje mistrzowską formę. Myślę, że po wygranej z nim nie będę miał problemu z dostaniem walki o pas. Tylko to będzie miało wtedy sens.

Po dwóch przegranych z rzędu Ngannou pokonał Curtisa Blaydesa oraz Caina Velasqueza. Teraz zmierzy się on z byłym mistrzem, Juniorem dos Santosem, na UFC 239. Jeśli chodzi o mistrza tej kategorii, nie wiadomo kiedy Daniel Cormier wróci do oktagonu UFC. Mówi się, że jego kolejnym rywalem może być Stipe Miocić.

5 KOMENTARZE

  1. On nie ma tytułu mistrzowskiego, ale wszyscy wiemy, że jest mistrzem. Widzieliśmy jak wrócił po przegranych, prezentuje mistrzowską formę.

    :gabi_much_love:

    Myślę, że po wygranej z nim nie będę miał problemu z dostaniem walki o pas. Tylko to będzie miało wtedy sens.

    Za zastopowanie Blaydesa i Juniora jak najbardziej będzie się należał pas.Tak mówią wszelkie prawa logiki

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.