Informacja prasowa:

Szymon Dusza (10-6, 7 KO, 1 SUB) podejmie Kacpra Bróździaka (4-3, 3 SUB) podczas gali FEN 40, która 18 czerwca odbędzie się w ostródzkim Amfiteatrze. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii półśredniej.

Dusza w październiku 2019 roku stoczył pasjonujący bój z Kamilem Gniadkiem, którego pokonał przez techniczny nokaut w 3. rundzie. Wcześniej wygrał już w pierwszej minucie, również przez TKO, z innym zawodnikiem WCA, Tymoteuszem Łopaczykiem. Wojownik z Opola podczas swojej ostatniej zwycięskiej walki wygrał w premierowej odsłonie z Rolandem Cambalem, trzy miesiące wcześniej do swojego rekordu dorzucił triumf w pojedynku stoczonym poza organizacją.

Bróździak to 27-letni zawodnik trenujący w klubie Mighty Bulls Gdynia. W ostatnim zwycięskim pojedynku pokonał jednogłośną decyzją sędziów Oskara Herczyka, wcześniej podczas gali RWC 3 poddał duszeniem gilotynowym Łukasza Góreckiego. W swojej pierwszej zawodowej walce pochodzący z Tczewa wojownik również gilotyną skończył pojedynek z Filipem Peplińskim. Później poddał Mateusza Makarowskiego duszeniem zza pleców.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

B.I.G Makumba

UFC
Middleweight

11,081 komentarzy 19,152 polubień

ktoś wie ile keczłejtów?

Odpowiedz polub

Vvallachia

UFC
Light Heavyweight

15,204 komentarzy 33,379 polubień

ktoś wie ile keczłejtów?

wszystkie :fjedzia:

Odpowiedz polub

B.I.G Makumba

UFC
Middleweight

11,081 komentarzy 19,152 polubień

wszystkie :fjedzia:

chyba że tak:jjsmile:, rekordy jak w krs1:kawulpokapoka::frankapprove:

Odpowiedz 1 Like