Informacja prasowa:

Ezequiel Braz Silvino (6-1, 4 KO, 2 SUB) będzie rywalem Bartosza Szewczyka (3-1, 2 KO, 1 SUB) podczas gali FEN 39: LOTOS Fight Night, która 12 marca odbędzie się w Ząbkach. Pojedynek zakontraktowano w limicie umownym do 96 kilogramów. Giorgi Kvelidze nie wystąpi na FEN 39 z powodu kontuzji.

Silvino wszystkie 6 wygranych pojedynków zakończył przed czasem czterokrotnie nokautując i dwukrotnie poddając swoich rywali. W swoim ostatnim starcie znokautował w 2. rundzie Paco Esteveza, w premierowej odsłonie rozprawił się rok wcześniej z Boubacarem Balde. Pojedynek w Ząbkach będzie jego debiutem pod szyldem FEN.

Szewczyk swoje cztery dotychczasowe walki na zawodowstwie stoczył na galach FEN. Podczas 32. edycji pokonał w 2. rundzie przez duszenie zza pleców Akhmeda Salomova. W Ostródzie, podczas FEN 35, w premierowej odsłonie rozprawił się przez techniczny nokaut z Kacprem Miklaszem. W Szczecinie znokautował Michała Piwowarskiego podczas FEN 36. W karierze amatorskiej mierzył się z innych zawodnikiem FEN, Krystianem Bielskim, oraz z Piotrem Mierzejewskim, którego poddał w 2. rundzie duszeniem zza pleców. Łączny jego bilans w amatorstwie to 6 zwycięstw i 2 porażki.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

9 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Deleted
Deleted

UFC
Welterweight

9,433 komentarzy 6,806 polubień

W sumie spoko rywal dla Szewczyka, trzeba pamiętać ze Szewczyk dopiero zaczyna przygodę z mma.

Odpowiedz polub

Avatar of Billy Boola
Billy Boola

ONE FC
Welterweight

2,425 komentarzy 5,665 polubień

Bardzo spoko rywal, nie walczył od 4.5 roku, a w maju skończy 44 lata:siara:. Jóźwiak, do you even try?

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Cyklop Schabowy
Cyklop Schabowy

UFC
Bantamweight

8,141 komentarzy 18,194 polubień

Szewczyk ma u mnie plusa za to, że wyszedł do walki z Bajorem w zastępstwie. W tym starciu będę trzymał za niego kciuki

Odpowiedz polub

Avatar of mateusz19191010
mateusz19191010

UFC
Featherweight

8,421 komentarzy 7,715 polubień

Wyjątkowej klasy Ogórkino Sylvino
1646658906348.png

Odpowiedz polub

Avatar of PaulPGR
PaulPGR

UFC
Middleweight

11,565 komentarzy 46,644 polubień

W sumie spoko rywal dla Szewczyka, trzeba pamiętać ze Szewczyk dopiero zaczyna przygodę z mma.

Gość ma już na rozkładzie jednego z najlepszych (najlepszego?) grapplerów w Polsce w swojej kategorii (acz teraz tytuł w BJJ zrobił Gutowski więc w sumie to marny sukces) i walkę z Bajorem w ciężkiej gdzie nie każdy by tyle pokazał biorąc w zastępstwie. Szewczyka muszą budować, ale dając mu wyzwania, a nie emeryta z Brazylii. Już taki "Zenek" Ostrowski byłby lepszą opcją.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Filip!
Filip!

Brutaal
Light Heavyweight

594 komentarzy 514 polubień

Jest oczywiście prestiżowy keczłejt 96 kg :antonio:

Odpowiedz polub

Avatar of LeeBuLee
LeeBuLee

UFC
Flyweight

7,951 komentarzy 6,316 polubień
Avatar of Vassago
Vassago

KSW
Lightweight

5,159 komentarzy 8,971 polubień

Czy Jóźwiak zdaje sobie sprawę, że istnieje coś takiego jak internet i ludzie mogą łatwo sprawdzić kto przyjeżdża w charakterze buma na telefon? Generalnie trzy zmiany rywala na tydzień przed galą. I jasne, mógł nie wiedzieć, że Ormianin nie ma obywatelstwa Armenii, a Gruzin dozna kontuzji, ale to wszystko wygląda totalnie amatorsko. Z całym szacunkiem, ale nawet odpicowany maluch pozostanie maluchem.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Billy Boola
Billy Boola

ONE FC
Welterweight

2,425 komentarzy 5,665 polubień

[...] I jasne, mógł nie wiedzieć, że Ormianin nie ma obywatelstwa Armenii, a Gruzin dozna kontuzji, ale to wszystko wygląda totalnie amatorsko. Z całym szacunkiem, ale nawet odpicowany maluch pozostanie maluchem.

To właśnie wiedział, bo to żaden Ormianin, tylko rusek, który albo miał przodków z Armenii albo by po prostu z tej Armenii być chciał. Na mojemma czy jakiejś podobnej stronie Jóźwiak sam napisał w ramach info o anulowanie tej walki, że, cytuję "Zawodnik wychodził do klatki pod flagą Armenii, ale wiedzieliśmy, że urodził się w Rosji i trenuje w Moskwie. Zawodnik identyfikuje się z Armenią, ale nie ma obywatelstwa ormiańskiego. Legitymuje się tylko rosyjskim paszportem.":fjedzia:

Odpowiedz polub

click to expand...