FelipeSilva

Felipe Silva wierzy, że starcie z Sagem Northcuttem byłoby świetną okazją do zaprezentowania jego umiejętności. Brazylijczyk po znokautowaniu Shane’a Campbella w debiucie w UFC, wyzwał na pojedynek Northcutta.

„Oglądałem wywiad z Sagem Northcuttem, w którym powiedział, że nie miał okazji zaprezentować swojej stójki, ponieważ był zestawiany z grapllerami. W takim razie, to byłaby dobra okazja dla niego, aby pokazać, co potrafi, ponieważ ja jeszcze strikerem. To byłaby świetna walka, z dużą ilością ciosów i fanom zdecydowanie by się to spodobało.”

Sage Northcutt w ostatniej walce pokonał Enrique Marina. Wcześniej „Super” poniósł pierwszą porażkę w karierze w starciu z Bryanem Barbereną.

„On jest jeszcze młody. Szanuję go, ale mógłby przetestować się w walce ze mną. Jeśli to by się stało, to bez wątpienia chciałbym wygrać przez nokaut, mogę to zapewnić. To byłoby starcie styli, nawet jeśli obaj jesteśmy strikerami. On mógłby skupić się na swoich kopnięciach, a ja skupiłbym się na boksie i moim muay thai.”

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.