Pena

Dobre wiadomości dochodzą do nas z obozu Piotra Hallmanna (MMA 13-1), który już za niespełna tydzień zmierzy się z Francisco „Massaranduba” Trinaldo (MMA 13-2, UFC 3-1) na gali UFC Fight Night w Belo Horizonte w Brazylii.

Okazuje się że w narożniku Piotra stanie jedna z gwiazd zespołu Gracie Barra w Belo Horizonte, Felipe „Preguica” Pena. Ten czarny pas brazylijskiego jiu jitsu, zanim jeszcze został odznaczony najwyższym kolorem przez mistrza Draculinho, był na ustach grapplerskiego świata, który przewidywał, że jest to jedna z przyszłych gwiazd światowego BJJ. Pena dość szybko udowodnił, iż warto było na niego stawiać, wygrywając seriami ważne turnieje. Teraz zawodnik urodzony w miejscu, gdzie odbędzie się gala, swoimi radami wesprze wychowanka Might Bulls Gdyna Piotra Hallmanna w jego debiucie w UFC.

Poniżej lista osiągnięć  Felipe Peny ze strony BJJHeroes:

World Champion (2012 brown, 2011 purple – weight & absolute)
South American Champion (2012 brown – weight & absolute, 2011 brown – weight & absolute)
Pan American Champion (2012 brown, 2011 purple)
European Open Champion (2012 brown)
Brazilian National Champion (2012 brown)
World Silver Medallist (2012 brown absolute)
Brazilian National Silver Medallist (2010 purple)

29 KOMENTARZE

 1.  Ciekawa wiadomość, również mnie ciekawi dlaczego zdecydował się wesprzeć Piotra nawiasem mówiąc.

 2. Jedna z moich hipotez. UFC nie musi płacić za drogi przelot i hotel trenerom z Polski i bierze kogoś lokalnego. Postać fajna ale nie znają się , bariera językowa no i żeby nie robił sabotażu…
  Na + zna miasto wie gdzie i jak się „obrócić” i poprowadzi Piotra

 3. Bariera językowa?? w przypadku Piotrka nie obawiam się o jego English no ale w tej kwestii z brazolami nigdy nic nie wiadomo, miejmy nadzieje że naprawde będzie wsparciem dla Piotra trzymam kciuki na swietny występ

 4. @Tytus Nie chce mi się wierzyć, że na najważniejszą walkę w życia przyleciałby bez Jakubka. Na pewno Preguica to tylko dodatek w tym narożniku.

 5. Dziwny ruch ale chyba dobry choć jeśli będzie tylko on w narożniku to game plan trochę zdradzony. Bywało tak, że w "cornerze" zawodnika był tylko 1 człowiek?

 6. Jesli to ma pomoc Piotrowi w jakikolwiek sposob to bardzo dobrze. Oczywiscie nawet nie dopuszczam takiej mysli, ze naroznikiem Pletwy bedzie dowodzil ktokolwiek inny niz Grzegorz Jakubowski.

 7. Czemu siejecie ferment, ufc na pewno oplaca przelot itp jednej osobie z obozu.

 8. Chciałem was zrugać za teksty o braku Jakubowskiego, ale wiedziałem, że Visu prędzej czy później was naprostuje, także luz 😉

 9. Jakubowski pewnie jest ale Pena jako drugi. Nie widziałem żeby na UFC zawodnik wychodził tylko z 1 trenerem !

 10. Nie panikujcie widzialem sie z trenerem dzis w Starym Kalensku leci do Brazyli tak ze spokojnie bedzie ze swoim zawodnikiem.

 11. Nie panikujemy . Pena jest po to żeby Piotrek nie zgubił sie w tym miescie Wink

 12. @up – Radom?

  Co do newsa to fajnie, że Piotrek zyskuje nowych pomocników. Zobaczymy co z tej współpracy wyjdzie?

 13. Jakubowski musi być! Piotrek bez niego na pewno byłby trochę wytrącony z pewności siebie.

 14. Czyli za drugą i ew. trzecią osobę z cornera trzeba bulić z własnej kielni(przelot, nocleg itd?). Trochę słabo, koszta pewnie nie małe.

 15. Przyda się Piotrowi ktoś, kto pomoże mu się ogarnąć na miejscu. Wiadomo kiedy Piotrek zamelduje się na miejscu?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.