Robert Ruchała, który podczas gali KSW 64 stanie do drugiego boju z Patrykiem Kaczmarczykiem, jest przekonany, że tym razem to jego ręka na końcu walki zostanie uniesiona w geście zwycięstwa.

Podczas gali KSW 64 Robert Ruchała zmierzy się z Patrykiem Kaczmarczykiem, z którym przegrał trzy lata temu w starciu amatorskim. W rozmowie dla KSW Robert powiedział, że przez minione trzy lata bardzo rozwinął się jako zawodnik.

Wtedy stawiałem pierwsze kroki w MMA. Byłem na samym początku mojej drogi, mojej nauki. Teraz mam już inną świadomość jako zawodnik. Znam lepiej tę grę, jestem bardziej doświadczony. Mogę spokojnie powiedzieć, że dziś jestem całkowicie innym zawodnikiem i udowodnię to w klatce. Przegrana z Patrykiem jest jedyną w mojej karierze i fajnie będzie móc się zrewanżować.

Robert powiedział również, że zawsze jako zawodni mierzy wysoko i chce w MMA zajść jak najdalej.

Tak naprawdę dopiero zaczynam swoją karierę. Poświęciłem się całkowicie mojej pasji, czyli MMA i chciałbym w przyszłości z tego żyć, cieszyć się tym wszystkim i dalej wygrywać.

23-letni Robert Ruchała do tej pory zwyciężył 5 pojedynków w zawodowym MMA, a oba stoczone dla KSW zakończył przez poddania.

Patryk Kaczmarczyk po sięgnięciu po szablę mistrzowską organizacji Armia, zadebiutował w KSW. Po świetnym pojedynku na KSW 60 z Michałem Sobiechem dopisał 7. wygraną do niesplamionego porażką rekordu.

Gala KSW 64 odbędzie się 29 października w Atlas Arenie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of LeeBuLee
LeeBuLee

UFC
Flyweight

7,951 komentarzy 6,285 polubień

Do boju kowboju!!! :star wars:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Siwy25_1
Siwy25_1

UFC
Bantamweight

8,022 komentarzy 39,023 polubień

Robercik teraz zrobi srogi rewanżyk.

Odpowiedz polub

Avatar of Deleted
Deleted

UFC
Welterweight

9,433 komentarzy 6,834 polubień

To jest na ten moment najgrubsza walka w 66 w Europie.

Odpowiedz polub