Fabricio Werdum, który podczas gali UFC 213 przegrał na punkty z Alistairem Overeemem, liczy, że w tym roku zawalczy raz jeszcze, a w roku 2018 chciałby stoczyć przynajmniej trzy kolejne walki. W rozmowie z serwisem FloCombat powiedział również, że po dwóch kolejnych zwycięstwach chciałby stanąć do starcia o pas mistrzowski.

Chcę zawalczyć jeszcze w tym roku, w październiku albo listopadzie. W roku 2018 chciałbym zawalczyć co najmniej trzy razy. Długie przerwy między walkami nie są dobre, a porażka oznacza trzy kroki w tył. Może po ostatniej przegranej to był tylko jeden krok, ponieważ wszyscy widzieli jak ułożyła się ta walka. Myślę, że dwie walki dzielą mnie od starcia o pas. Jedno zwycięstwo z listopadzie i później kolejne.

Werdum odniósł się również do krytyki jaka na niego spadała ze strony szefa UFC, po ostatniej porażce. White po walce Fabrico z Overeemem powiedział, że skoro Werdum zostawił sprawę w rękach sędziów, to nie powinien teraz narzekać.

Dana White może opowiadać to, na co ma ochotę. On jest szefem UFC, ale to nie on walczy. Dana nie ma pojęcia, co czuje się walcząc w oktagonie. Może sobie mówić, fani również, ale ja zrobiłem wszystko zgodnie z zaplanowaną strategia. Wykonałem to, na co się przygotowaliśmy. Myślałem, że to jest wystarczające, aby wyjść z tego pojedynku zwycięsko.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.