Fabricio Werdum (MMA 23-8-1), były mistrz wagi ciężkiej organizacji UFC, który został zawieszony na dwa lata za stosowanie dopingu już niedługo będzie mógł powrócić do oktagonu. Na razie nie wiadomo kiedy i z kim zawalczy Brazylijczyk, ale sam zainteresowany ma już na oku jeden cel.

Zobacz również: Kara za wpadkę dopingową Fabricio Werduma skrócona o 10 miesięcy! 

Werdum zaraz po gali UFC 246, podczas której Alexei Oleinik (MMA 58-13-1) pokonał Maurice’a Greene (MMA 8-3), pogratulował Rosjaninowi zwycięztwa i zaprosił do wspólnego starcia.

Gratulacje. Szacunek, ale uważam, że dysponuję lepszymi umiejętnościami jiu-jitsu. Zatańczmy. Możesz być moim specjalnym gościem w powrotnej walce dla UFC.

Warto przypomnieć, że jakiś czas temu menadżer Werdum mówił o potencjalnym starciu jego podopiecznego z Juniorem dos Santosem.

Wierzymy, że rok 2020 będzie świetnym czasem dla naszego powracającego mistrza. Jestem pewny, że Fabricio ponownie zawalczy o tytuł. Jego starcie z Juniorem dos Santosem byłoby bardzo interesujące. Nie wie co na to „Cygan”, ale Werdum chce z nim się bić już od dawna.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.