Fabricio Werdum wróci do oktagonu na UFC 250 w Brazylii. Organizacja postanowiła spełnić życzenie Brazylijka i zestawiła go z Alekseiem Oleinikiem. Były mistrz kategorii ciężkiej po skróconym zawieszeniu przez USADA może wrócić już do oktagonu, aby kontynuować swoją długą przygodę z MMA.

Werdum (23-8-1 MMA) w swojej karierze mierzył się z m.in. Fedorem Emelianenko, Alistairem Overeemem, Stipe Miociciem, Cainem Velasquezem czy Markiem Huntem. Brazylijczyk znany jest ze swoich umiejętności BJJ. 17 z 23 zwycięstw w karierze zawodnik zdobywał przez skończenia przed czasem.

Oleinik (58-13-1 MMA) jest bardziej doświadczony od swojego rywala, lecz na koncie ma mniej walk w oktagonie największej organizacji MMA na świecie. W ostatnim pojedynku Rosjanin pokonał Maurice’a Greene przez poddanie na UFC 246.

UFC 250 odbędzie się 9 maja w Sao Paulo w Brazylii.

10 KOMENTARZE

  1. Liczę że zbierze srogi wpierdol od Oleinika

    Raczej nie, Oleinik nie ma za wiele do zaoferowania przeciwnikowi który nie jest parterowym dzbanem.

  2. Jak Fabryce go nie darzę sympatią, tak twierdzę że Oleinki nie ma podjazdu do Brazola. Także Fabrycy powraca na drogę zwycięstw.

  3. Alexey Oleinik vs Travis Fulton na zwieńczenie pięknej kariery ukra było by piękne. Tak swoją drogą to ma ktoś w mma więcej walk niż Travis Fulton?

  4. Tak swoją drogą to ma ktoś w mma więcej walk niż Travis Fulton?

    Nie i nikt nawet blisko nie jest. Drugi Shannon Ritch ma 149 walk :crazy:

  5. Dos Santos też powinien walczyć na tej gali. Wyobraźcie sobie, że Junior Dos Santos nigdy nie walczył na gali UFC w Brazylii!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.