Przy okazji pierwszej gali UFC w telewizji ESPN, fani po raz pierwszy mieli również okazję oglądać walki na platformie ESPN+ i dla serwisu wydarzenie to okazało się pełnym sukcesem. Jak poinformowali przedstawiciele stacji ESPN, w dniu gali UFC on ESPN+ 1: Cejudo vs Dillashaw, serwis streamingowy ESPN+ zyskał 525 tysięcy nowych abonentów i był to najlepszy dzienny wynik przyrostu klientów dla tego serwisu.

Kevin Mayer, jeden z dyrektorów The Walt Disney Company, firmy do której należy ESPN, takimi słowami skomentował pierwszą galę UFC w roku 2019.

Nasza pierwsza gala UFC on ESPN+ 1 była nie tylko ekscytującym wydarzeniem, ale też wielkim sukcesem. To była dla nas i serwisu ESPN+ rekordowa noc. Zapewniła nam też świetne wyniki stacji ESPN i okazała się wspaniałym początkiem naszej nowej umowy z UFC. To był prawdziwie przełomowy wieczór.

Serwis ESPN+ miał swój debiut w kwietniu roku 2018, a miesięczna cena jego subskrypcji wynosi 5 dolarów. Serwis na razie jest dostępny dla użytkowników z USA.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.