mcgregor edwards

Chociaż Leon Edwards, mistrz UFC wagi półśredniej, w kolejnym boju zmierzy się najpewniej z Kamaru Usmanem, jest też otwarty na inne pojedynki, w tym na walkę z Conorem McGregorem.

Podczas gali UFC 278, która odbyła się 20 sierpnia, Leon Edwards znokautował Kamaru Usmana i odebrał mu mistrzowski tytuł wagi półśredniej. Usman i Edwards mają spotkać się w klatce UFC ponownie, jednak zestawienie nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone.

W rozmowie dla Sky Sports Edwards przyznał, że jest otwarty również na inne zestawienia, w tym na walkę z Conorem McGregorem.

Zorganizowanie walki z Conorem byłoby proste. Obaj jesteśmy prowadzeni przez tę samą grupę menadżerską.

Drugim zawodnikiem, o którym myśli Edwards jest Jorge Masvidal.

Masvidal jest zawodnikiem, z którym na pewno chciałbym zawalczyć, ale ze względu na to, że on ostatnio przegrywa, trudno będzie UFC sensownie wytłumaczyć takie zestawienie.

Na razie cały czas nie wiadomo kiedy i gdzie mogłoby dojść do rewanżu Usmana z Edwardsem. Natomiast szef UFC wyraził chęć do zorganizowania trylogii mistrzowskiej o pas wagi półśredniej na stadionie Wembley w Londynie.

Leon Edwards jest pierwszym zawodnikiem UFC, który pokonał Kamaru Usmana. Anglik mierzył się już wcześniej z Kamaru, ale przegrał z nim wówczas na punkty. Ich kolejne starcie byłoby więc trzecim pojedynkiem w klatce UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of PaulPGR
PaulPGR

UFC
Middleweight

11,388 komentarzy 45,639 polubień

Leon ty byś 20 walk z Conorem zrobił i pozostałbyś #nikogo.

Odpowiedz 2 polubień

G
Guest

Kruk znokautowałby go szybciej niż Aldo
ChampChampChamp :irish:

Odpowiedz polub

Avatar of Dijaz
Dijaz

WSOF
Heavyweight

3,517 komentarzy 6,868 polubień
Avatar of blazini
blazini

UFC
Bantamweight

8,087 komentarzy 27,910 polubień

Tak mi się zdaje, że to prawdopodobne. McGregor wie, że dominatorem w żadnej kategorii wagowej nie będzie, więc pewnie celuje w zapisanie się w historii jako pierwszy triple champ. Lepiej dopasowanego mistrza w 170 niż Leon nie będzie. Raz że to stójkowicz, którego prawie Diaz znokautował, a dwa że wygląda mi na takiego co by mógł popuścić z powodu presji i szumu jaki towarzyszy walkom krula. Teraz tylko jakieś bzdurne wytłumaczenie i dana make it happen!

Odpowiedz polub

Avatar of Skaczomcy przez płot
Skaczomcy przez płot

BAMMA
Welterweight

889 komentarzy 2,877 polubień

Najpierw zróbmy turniej pomiędzy gayczim, Tobą i kim tam jeszcze. Kto wygra będzie walczyć o pierwszeństwo w skomleniu o kasową walkę z królem, żeby wiedział kogo ma ignorować.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of BogdanJanusz
BogdanJanusz

UFC
Welterweight

9,978 komentarzy 72,316 polubień

Jaja by były jakby do tej walki doszło i wszedłby lewy sierp

Odpowiedz polub