Już w lipcu Leon Edwards stanie do obrony pasa wagi półśredniej przeciwko Belalowi Muhammadowi. Mistrz jest przekonany, że dla Muhammada walka z nim będzie ciężkim przeżyciem.

Leon Edwards, mistrz UFC wagi półśredniej, powróci do klatki UFC 27 lipca podczas gali UFC 304 w Anglii. Jego rywalem będzie Belal Muhammad. Panowie mieli już okazję spotkać się w klatce w marcu 2021 roku, ale po przypadkowym trafieniu palcem w oko Belala starcie zostało przerwane i uznane za nierozstrzygnięte. Przed zbliżającym się pojedynkiem Edwards w rozmowie dla Red Corner MMA powiedział:

On wygaduje mnóstwo bzdur. Nie walczył od roku. Mówi, że wygrywał pierwszą walkę, więc ma jakieś przewidzenia. Lepiej, żeby był dobrze przygotowany, bo to będzie dla niego długa i ciężka noc.

Edwards dodał też, że w pierwszej walce wszystko szło po jego myśli.

Czuję, że on będzie zbyt wolny, zbyt przewidywalny i za mało mobilny. Zobaczymy.

Leon Edwards ostatni raz walczył podczas gali UFC 296. 16 grudnia w Las Vegas pokonał Colby’ego Covingtona i po raz drugi obronił tytuł swojej kategorii wagowej. Anglik od roku 2016 pozostaje niepokonany. W tym czasie wygrał dwanaście walk.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of BogdanJanusz
BogdanJanusz

UFC
Middleweight

10,739 komentarzy 80,854 polubień

Ale kto mówi? Kim Ty jesteś?

Odpowiedz polub