Edson Barboza prawdopodobnie nie zakończy współpracy z organizacją UFC. Nie tak dawno zawodnik poprosił o rozwiązanie kontraktu z organizacją. Teraz pojawiają się jednak informacje na temat jego kolejnej walki w oktagonie. Miałby zadebiutować w kategorii piórkowej w pojedynku z Joshem Emmettem. Starcie ma odbyć się 2 maja na UFC on ESPN+ 32.

Barboza (20-8 MMA) przegrał 4 z ostatnich 5 walk w oktagonie UFC. W przeszłości mierzył się z m.in. Paulem Felderem, Khabibem Nurmagomedovem, Danem Hookerem, Kevinem Lee czy Tonym Fergusonem. Jego ostatnia wygrana to starcie z „Hangmanem”, którego pokonał przez TKO w grudniu 2018 roku.

Emmett (15-2 MMA) wygrał swoje 2 ostatnie walki z rzędu. W lipcu tamtego roku pokonał Mirsada Bekticia. Jego bilans w UFC wynosi 6-2.

Walką wieczoru UFC on ESPN+ 32 jest starcie Jacka Hermanssona z Chrisem Weidmanem

15 KOMENTARZE

  1. Nie dziwię się ze Barboza chce by go zwolnili .. nie ma lekko w ufc. Josh go znokautuje

    gościu schodzi do piórkowej a ci mu daja power punczera, z którego i tak nic nie będzie:DC: p..ne akcje w wykonaniu najlepszych maczmejkerów na świecie:beczka:

  2. gościu schodzi do piórkowej a ci mu daja power punczera, z którego i tak nic nie będzie:DC: p..ne akcje w wykonaniu najlepszych maczmejkerów na świecie:beczka:

    Albo emmet ubije albo Barboza kopnięciami rozbije proste.

    Będzie dobra walka

  3. Barboza mocno zbity po ostatnich walkach  :/  walki z Nurma i Lee mocno osłabiły głowę Edka w dodatku KO od Gejcziego , zmiana wagi na mniejszą  , Barboza mocno wycięty jak na 70 kg a co dopiero na 66 w dodatku mocny zapaśnik z jebnięciem   , ciężko to widzę  , emett KO/TKO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.