edson_barboza

Edson Barboza, który w lipcu podczas gali UFC on Fox 20 – Holm vs. Shevchenko, pokonał na pełnym dystansie Gilberta Melendeza, czeka na kolejnego przeciwnika i liczy, że będzie to duże nazwisko. W rozmowie z Fox Sports powiedział:

Nate Diaz to duże nazwisko. Jest w UFC od bardzo dawna i jest świetnym zawodnikiem. Jest kilku chłopaków dostępnych w mojej dywizji. Diaz jest dostępny, Michael Chiesa również. Liczę, że UFC odezwie się do mnie niebawem. Liczę na to ponieważ cały czas ciężko trenuję.

Barboza ma nadzieję, że kolejna walka zbliży go do starcia o mistrzowski pas.

Jestem w UFC od dość dawana i myślę, że zasłużyłem na dużą walkę, która zbliży mnie do starcia o pas. Myślę, że jestem bardzo blisko walki o pas i liczę, że zawalczę jeszcze raz w tym roku. Dobrze sobie poradziłem w moich ostatnich dwóch walkach, w których starłem się z naprawdę świetnymi zawodnikami. Czuję się lepiej niż kiedykolwiek. Czuję się dobrze i jestem pewny, że pokonam każdego, kto stanie do walki. Mogę zdominować każdego w swojej dywizji.

24 KOMENTARZE

 1. I teraz pytanie, czy Rudy odmienił bum life Diaza permanentnie. Jeśli tak, to ta walka może się odbyć. Ale za co najmniej pół bańki dla Nate'a, bo nie sądzę, że jeszcze będzie chciał wychodzić do oktagonu za psie pieniądze z czasów przed walkami z Conorem.

 2. Lowkicki Barbozy vs defensywa przez tymi kopami u Nate'a :joe:

  Ale walka mogła by być konkret, dawać mi to

 3. Zestawienie spoko, ale nie wiem czy Nate nie będzie chciał "poczekać" na Rudego i zawalczyć od razu o pas LW. Nie takie cuda się dzieją w UFC ostatnio.

 4. Ja nie lubię oglądać walk barbozy, nudzą mnie strasznie

  Ty go po prostu nie lubisz. Gość walczy efektownie w chuj i jest groźny w chuj.

 5. Diaz nie mialby mozliwosci wygrac tej walki wiec Edson moze sobie pomazyc ze Dostanie ta walke ja tak mysle ze predko Nejta nie zobaczymy w oktagonie mysle ze zostala mu moze walka z Conorem watpie ze bedzie chcial walczyc teraz za grosze jak raz posmakowal takiej wyplaty to nie wezmie juz walki za 20K z reszta i tak moze sobie odejsc na emeryrure chyba jakis sklep otworzyl z ubraniami kupil fure a reszte siana mu starczy do konca zycia bo to skromny czlowiek nie nosi sie w ciuchach za 20K

 6. Diaz nie mialby mozliwosci wygrac tej walki wiec Edson moze sobie pomazyc ze Dostanie ta walke ja tak mysle ze predko Nejta nie zobaczymy w oktagonie mysle ze zostala mu moze walka z Conorem watpie ze bedzie chcial walczyc teraz za grosze jak raz posmakowal takiej wyplaty to nie wezmie juz walki za 20K z reszta i tak moze sobie odejsc na emeryrure chyba jakis sklep otworzyl z ubraniami kupil fure a reszte siana mu starczy do konca zycia bo to skromny czlowiek nie nosi sie w ciuchach za 20K

  Na palenie musi zarobić 😆

 7. Ty go po prostu nie lubisz. Gość walczy efektownie w chuj i jest groźny w chuj.

  Jest mi obojętny. Nudzi mnie. Maia mnie nie nudzi

 8. Na te nie będzie taki biedny po ewentualnej walce , może nie zarobi tylu , ale nie wierzę , że nie dostanie przynajmniej połowy z tego , zawsze dobry mniejszy zarobiony  pieniądz niż narzekanie i nic nie robienie , a ci do samego zestawienia ? Myślę , że to idealne zestawienie dla obydwóch , Edson zasługuje na duże nzmazwisko i szansa na zwycięstwo jest duża , na pewno kopnięcia mogą zrobić robotę

 9. Nate by go ogarnal na 100 pro

  Niezły odkop. Poza tym ciężko sobie wyobrazić trudniejszy match-up dla Nate'a niż okopujący jego nogi Barboza…

 10. Niezły odkop. Poza tym ciężko sobie wyobrazić trudniejszy match-up dla Nate'a niż okopujący jego nogi Barboza…

  Wystarczy sobie przypomnieć co z jego nogami robił RDA, a co dopiero Edson.

  Walka byłaby zajebista ogólnie.

 11. No i chuj. Chciał Nate'a dostał Dariusha. UFC to potrafi czasem robić zestawienia. Jako nieobiektywny fan Barbozy protestuję. Z punktu widzenia Edsona bez sensu zestawienie – może dużo stracić jak przegra, jeśli wygra mało zyska. UFC wy chuje!

   Druga sprawa, że Nate to już chyba tylko z Conorem chciałby walczyć, więc pewnie ciężko byłoby ich zestawić…

 12. No i chuj. Chciał Nate'a dostał Dariusha. UFC to potrafi czasem robić zestawienia. Jako nieobiektywny fan Barbozy protestuję. Z punktu widzenia Edsona bez sensu zestawienie – może dużo stracić jak przegra, jeśli wygra mało zyska. UFC wy chuje!

  Druga sprawa, że Nate to już chyba tylko z Conorem chciałby walczyć, więc pewnie ciężko byłoby ich zestawić…

  Nate na ta chwile ma wyjebane na walki tak wiec pretensji do UFC bym nie kierowal…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.