W jednym z niedawnych wywiadów Edmond Tarverdyan, trener Rondy Rousey zasugerował, że jego podopieczna mogłaby powrócić do UFC na walkę z Cris Justino i że mogłaby ją pokonać.

W rozmowie z Sirius XM Radio, Miesha Tate zareagowała na te słowa i powiedziała, że nawet ona nie chciałaby tego oglądać.

To byłoby absurdalne. Idiotyzmem jest nawet o tym myśleć. Nie mogę uwierzyć, że Edmond mógł w ogóle zasugerować coś takiego.

Tate dodała również, że Tarverdyan chce namówić Rondę do walki, bo zapewne liczy na kolejną solidną wypłatę.

Myślę, że Edmond liczy na kolejną wypłatę, żeby mógł spłacić swoje długi. Biedna Ronda. Wiecie, że nie jestem jej największą fanką, ale nawet ja nie chciałabym tego oglądać. Nie chciałabym widzieć jak „Cyborg” ją masakruje.

 

11 KOMENTARZE

  1. Trener Edmond niech lepiej zajmie się resztą zawodników. Wchodząc na stronę jego klubu w fighterach ma Rondę, Travisa, a reszta to zawodnicy, których nazwiska kończą się na –yan. To chyba rodzina jakaś:lol:

  2. Zgadzam się z obiema cyckami Mieshy.

    To jest taka sztuczna argumentacja zatem. No ale ja też się zgadzam z Mieshą i cycami…. ogólnie w sedno. Wychodzi szydło z Edmonda, tylko patrzy na kasę

  3. Wchodząc na stronę jego klubu w fighterach ma Rondę, Travisa, a reszta to zawodnicy, których nazwiska kończą się na –yan. To chyba rodzina jakaś:lol:

    Nie rodzina, a krajanie.

  4. Ja pierdole co za czasy dla Edmonda. Cyborgowa i Tate jada mu jak jakies szmacie… Do tego szpileczki wbijane mocno w punkt!:goldi:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.