one championship gra

Tuż po tym jak do mediów wyciekła grafika z gry EA Sports UFC 4, która została szybko zinterpretowana jako zapowiedź nowej odsłony serii, azjatycka organizacja One Championship zaskoczyła fanów sugerując nadchodzącą premierę własnej gry.

Zobacz również: Nadciąga EA Sports UFC 4

Organizacja umieściła w mediach społecznościowych grafikę z pudełkiem gry One Championship, na którym można przeczytać, że ma to być produkcja przeznaczona wyłącznie na konsolę nowej generacji, PlayStation 5. Na okładce widać też kilka gwiazd organizacji, w tym Angelę Lee i Aung La Nsanga.

Na razie organizacja nie podała żadnych innych szczegółów nowej produkcji. Samo powstanie gry nie powinno być jednak dużym zaskoczeniem, bo szefostwo marki od dawna zapowiadało, że chciałoby kiedyś wydać grę opartą o swoją markę.

Warto też przypomnieć, że One Championship już od jakiegoś czasu działa w świecie elektronicznej rozrywki. Prowadzi projekt związany z e-sportem funkcjonujący pod nazwą One eSports. W roku 2019 odbyły się pierwsze wydarzenia z tego cyklu np.: One Tekken Tokyo Invitational i One Street Fighter Tokyo Challenge.

Oczywiście data premiery gry komputerowej One Champioship nie jest znana. Natomiast sama konsola PlayStation 5 ma ukazać się na rynku pod koniec tego roku. Potencjalna data to przełom listopada i grudnia. Być może więc właśnie gra jest szykowana na czas premiery nowej konsoli Sony.

22 KOMENTARZE

 1. Przecież tam same no name walczą,  nikt tego gowna nie kupi.

  Jak będzie grywalność jak w UFC Undisputed to ja mogę grać nołnejmami. Co z tego że UFC na pełnej licencji, kiedy gameplay toporny.

 2. Jak będzie grywalność jak w UFC Undisputed to ja mogę grać nołnejmami. Co z tego że UFC na pełnej licencji, kiedy gameplay toporny.

  A ja wiem. Mi jakoś części od EA bardziej do gustu przypadły. W tych od THQ jak dziś pamiętam grappling z którego nic nie kumałem i miałem odciski od mashowania analogiem.

 3. Przecież tam same no name walczą,  nikt tego gowna nie kupi.

  W Azji raczej znają ONE i ich zawodników i pewnie nawet kupią grę.

 4. Przecież tam same no name walczą,  nikt tego gowna nie kupi.

  Można to obejść jak to zrobili w Pro Evolution Soccer – dać fanom narzędzie do tworzenia zawodników i organizacji i niech oni wydają nieoficjalne "patche".

 5. A ja wiem. Mi jakoś części od EA bardziej do gustu przypadły. W tych od THQ jak dziś pamiętam grappling z którego nic nie kumałem i miałem odciski od mashowania analogiem.

  System poddawania w EA jest popierdolony,  stoczylem tysiące walk online i ani razu nie wygrałem poddaniem.  Nadupcanie w przycisk jak to było w thq lub obrót gałką był dużo lepszy

 6. Przecież tam same no name walczą,  nikt tego gowna nie kupi.

  Podejrzewam że jakby zrobili ksw to co niektórzy nawet konsolę by sobie kupili :cmgkeepgoing:

 7. Ciekawe jakie studio nad tym pracuje. Miejmy nadzieję, że nie ekipa od tej gry Bellatora. W ONE nie znam praktycznie żadnych fighterów, ale jeśli gameplay będzie dobry to chętnie wypróbuję.

  tysiące walk online i ani razu nie wygrałem poddaniem

  A w ogóle próbujesz? I jeśli tak, to czy sprawdzałeś choćby podstawowy tutorial w grze odnośnie poddań, wiesz na jakiej zasadzie to działa?

  Nie chce mi się wierzyć, że można odpowiedzieć na oba pytania twierdząco i mając dużo walk online nikogo nie poddać.

 8. Zarzutka tak samo wiarygodna jak wyniki oglądalności ONE. Tytuł nie przeszedłby procesu certyfikacji PlayStation.

  Kto im niby ma to zrobić? Nie ma obecnie wolnego zespołu, który by ogarnął produkcję takiej gry. Wątpię też, że znalazłby się wydawca chętny wyrzucić pieniądze w błoto.

 9. Ciekawe jakie studio nad tym pracuje. Miejmy nadzieję, że nie ekipa od tej gry Bellatora. W ONE nie znam praktycznie żadnych fighterów, ale jeśli gameplay będzie dobry to chętnie wypróbuję.

  A w ogóle próbujesz? I jeśli tak, to czy sprawdzałeś choćby podstawowy tutorial w grze odnośnie poddań, wiesz na jakiej zasadzie to działa?

  Nie chce mi się wierzyć, że można odpowiedzieć na oba pytania twierdząco i mając dużo walk online nikogo nie poddać.

  Taa wiem, ale zawsze mi spierdola. 

  Popierdolony system,  lepszy byłby button smash

 10. Tytuł nie przeszedłby procesu certyfikacji PlayStation.

  A niby dlaczego? PS Store jest pełen gównianych tytułów tak samo jak Steam. Teraz tylko certyfikacja Nintendo ma jakąkolwiek wartość.

 11. System poddawania w EA jest popierdolony,  stoczylem tysiące walk online i ani razu nie wygrałem poddaniem.  Nadupcanie w przycisk jak to było w thq lub obrót gałką był dużo lepszy

  Ciekawe jakie studio nad tym pracuje. Miejmy nadzieję, że nie ekipa od tej gry Bellatora. W ONE nie znam praktycznie żadnych fighterów, ale jeśli gameplay będzie dobry to chętnie wypróbuję.

  A w ogóle próbujesz? I jeśli tak, to czy sprawdzałeś choćby podstawowy tutorial w grze odnośnie poddań, wiesz na jakiej zasadzie to działa?

  Nie chce mi się wierzyć, że można odpowiedzieć na oba pytania twierdząco i mając dużo walk online nikogo nie poddać.

  No ja tego tutoriala coś tam patrzyłem ale nie chciało mi się z tym pierdolić, więc jedynie przećwiczoną obronę i gram głównie strikerami :D. Choć sam parter stabilizacja pozycji, itd całkiem nieźle mi wychodzą.  A po sieci to mam ponad 1000 gier lekkim chujem 😀

 12. No ja tego tutoriala coś tam patrzyłem ale nie chciało mi się z tym pierdolić, więc jedynie przećwiczoną obronę i gram głównie strikerami :D. Choć sam parter stabilizacja pozycji, itd całkiem nieźle mi wychodzą.  A po sieci to mam ponad 1000 gier lekkim chujem 😀

  Mordo ja w tym sezonie już mam tysiaka walk. 700 wygranych i 350 przegranych

 13. Pierwsza myśl: kim są one? Cyborgowa i Ronda łączą siły?

  Po chwili dopiero się skumałem że chodzi o drugorzędną ligę tropikalnych akrobacji, a szkoda

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.