Tuż po tym jak do mediów wyciekła grafika z gry EA Sports UFC 4, która została szybko zinterpretowana jako zapowiedź nowej odsłony serii, azjatycka organizacja One Championship zaskoczyła fanów sugerując nadchodzącą premierę własnej gry.

Zobacz również: Nadciąga EA Sports UFC 4

Organizacja umieściła w mediach społecznościowych grafikę z pudełkiem gry One Championship, na którym można przeczytać, że ma to być produkcja przeznaczona wyłącznie na konsolę nowej generacji, PlayStation 5. Na okładce widać też kilka gwiazd organizacji, w tym Angelę Lee i Aung La Nsanga.

Na razie organizacja nie podała żadnych innych szczegółów nowej produkcji. Samo powstanie gry nie powinno być jednak dużym zaskoczeniem, bo szefostwo marki od dawna zapowiadało, że chciałoby kiedyś wydać grę opartą o swoją markę.

Warto też przypomnieć, że One Championship już od jakiegoś czasu działa w świecie elektronicznej rozrywki. Prowadzi projekt związany z e-sportem funkcjonujący pod nazwą One eSports. W roku 2019 odbyły się pierwsze wydarzenia z tego cyklu np.: One Tekken Tokyo Invitational i One Street Fighter Tokyo Challenge.

Oczywiście data premiery gry komputerowej One Champioship nie jest znana. Natomiast sama konsola PlayStation 5 ma ukazać się na rynku pod koniec tego roku. Potencjalna data to przełom listopada i grudnia. Być może więc właśnie gra jest szykowana na czas premiery nowej konsoli Sony.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.