zarzut YTPodczas lipcowej gali UFC 251 na „Fight Island” zaprezentowano pierwszą zapowiedź wideo gry EA Sports UFC 4. Podano również datę premiery, która odbędzie się 14 sierpnia. Gra ma być dostępna na platformie Xbox One i Playstation 4. Na okładce gry zobaczymy natomiast Jorge Masvidala i Israela Adesanyę.

Dziś firma Electronic Arts zaprezentowała fanom film pokazujący jak w najnowszej odsłonie serii prezentuje się tryb kariery i możliwości rozwoju zawodnika, którego losami pokierujemy.

Gra jest już dostępna w przedsprzedaży na stronie EA. Cena na PlayStation Store wynosi 299,89 zł, a dla członków EA Access 269,90 zł. Decydując się na zakup jeszcze przed premierą, gracze otrzymają szereg bonusów od EA Sports. Do najważniejszych z nich należą odblokowane grywalne postacie w grze Anthony’ego Joshuy oraz Tysona Fury’ego, światowej klasy bokserów wagi ciężkiej.

Dodatkowo gracze będą mogli walczyć w nowych sceneriach. W pierwszej będzie można bić się w klatce rozstawionej gdzieś na przedmieściach miasta. Drugą jest „Kumite”, okrągła arena stworzona w hołdzie dawnej tradycji MMA.

Pierwsza część gry z serii EA Sports UFC miała swoją premierę w roku 2014, a na jej okładkę trafili: Jon Jones i Alexander Gustafsson. EA Sports UFC 2 z Conorem McGregorem i Rondą Rouse na okładce trafił do sprzedaży w roku 2016. Ostatnia część serii, EA Sports UFC 3, miała swoją premierę w lutym roku 2018. Okładkę tego wydania zdobił Conor McGregora z dwoma pasami na ramionach.

Zobacz również: Mistrz UFC w zwariowanej reklamie kawy (WIDEO)

6 KOMENTARZE

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.