
Justin Gaethje liczy na to, że będzie kolejnym pretendentem do pasa wagi lekkiej. Dana White nie ma jednoznacznego spojrzenia na tę sprawę, ale dziwi się nieco, iż Gaethje mówi o pasie, a myśli o emeryturze.
Justin Gaethje od dawna zapowiada, że chce dostać walkę o pas i uważa, że organizacja jest mu winna takie starcie. Amerykanin jeszcze przed galą UFC 317 mówił otwarcie o tym, że jest rozczarowany decyzją UFC o zestawieniu w walce o pas Charlesa Oliveiry z Ilią Topurią. Menadżer Gaethje mówił natomiast o tym, że jeśli jego klient nie dostanie walki o pas, to najpewniej przejdzie na emeryturę. O spojrzenie na tę sprawę został zapytany szef UFC, który podczas ostatniej konferencji prasowej stwierdził:
Każdy może mieć swoją opinię. Jeśli jednak myślisz o emeryturze, wiecie, co sądzę na ten temat – najpewniej powinieneś odejść na emeryturę. Uwielbiamy Justina Gaethje, jest ekscytującym zawodnikiem, ale mówienie, że albo dacie mi walkę o pas, albo odchodzę na emeryturę jest dziwaczne.
Justin Gaethje stoczył w klatce UFC czternaście pojedynków i dziewięć z nich wygrał. Ostatni raz walczył w marcu podczas gali UFC 313 i pokonał Rafaela Fizieva. Gaethje zajmuje trzecie miejsce w rankingu wagi lekkiej.
























14 komentarzy (poniżej pierwsze 30)
...wczytuję komentarze...
Roshi
Loża Szyderców
WSOF Featherweight
UFC Middleweight
Oplot Challenge Lightweight
Loża Szyderców
Vale Tudo Championship
Vale Tudo Open
UFC Heavyweight
M-1 Global Lightweight
Vale Tudo Championship
ONE FC Featherweight
ONE FC Featherweight
Brutaal Featherweight
Dołącz do dyskusji na forum <a href="https://cohones.mmarocks.pl/threads/80301/">Cohones →</a> lub komentuj na <a href="#respond">MMARocks.pl →</a>