mateusz gamrot

Mateusz Gamrot zastanawia się nad tym, aby pojechać do Abu Zabi i na miejscu obejrzeć na żywo walkę mistrzowską o pas wagi lekkiej UFC. Polak jest też gotów być zawodnikiem, który może w zastępstwie wejść do tego pojedynku.

Podczas gali UFC Vegas 79: Fiziev vs Gamrot, do której doszło 23 września w Las Vegas, Mateusz Gamrot pokonał Rafaela Fizieva przez techniczny nokaut. Na początku drugiej rundy rywal Polaka doznał kontuzji nogi i walka została przerwana. Po starciu Mateusz zapowiedział, że chciałby zmierzyć się z Charlesem Oliveirą, który w październiku w Abu Zabi stoczy walkę o pas z Islamem Makhachevem. Być może Mateusz pojawi się na tej gali jako gość. Po walce „Gamera” Joanna Jędrzejczyk w rozmowie dla Polsatu Sport powiedziała:

Jesteśmy już po pierwszej rozmowie, żeby Mateusz Gamrot poleciał jako gość do Abu Zabi. Zobaczymy.

Mateusz w rozmowie na Kanale Sportowym przyznał, że sam też myśli o takim rozwiązaniu, bo będąc na miejscu zawsze może reagować na to, co się tam wydarzy i np. wzbudzić dodatkowe zainteresowanie mediów swoją osobą.

Warto być blisko tego wszystkiego, gdzie jestem coraz bliżej tego topu. Muszę zacząć się kręcić gdzieś między nimi, więc rozważam to.

Mateusz przyznał też, że zgłosił UFC swoją gotowość do bycia ewentualnym zawodnikiem rezerwowym do walki mistrzowskiej.

Dyspozycja zgłoszona. Wyraziłem chęć.

Mateusz Gamrot ma za sobą osiem pojedynków w największej organizacji MMA na świecie, z których sześć wygrał. Mateusz bije się dla UFC od roku 2020.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,865 komentarzy 2,857 polubień

Mateusz Gamrot zastanawia się nad tym, aby pojechać do Abu Zabi i na miejscu obejrzeć na żywo walkę mistrzowską o pas wagi lekkiej UFC. Polak jest też gotów być zawodnikiem, który może w zastępstwie wejść do tego pojedynku. Podczas gali UFC Vegas 79: Fiziev vs Gamrot, do której doszło 23 września w Las Vegas, Mateusz […]

Odpowiedz polub

click to expand...