
Organizacja UFC w miniony weekend przygotowała drugą galę w Londynie w tym roku. W kolejnych latach marka planuje jednak pojawić się z innych miastach Anglii, a do Londynu wracać raz do roku.
22 lipca w Londynie odbyła się gala UFC Fight Night: Aspinall vs. Tybura. Było to drugiej wydarzenie marki UFC zorganizowane w tym mieście w tym roku. Po raz pierwszy organizacja zjawiła się w hali O2 Arena 18 marca z galą UFC 286: Edwards vs. Usman 3.
Podczas spotkania z mediami po gali UFC Fight Night: Aspinall vs. Tybura, Dave Shaw, dyrektor wykonawczy UFC, został zapytany o kolejnej wydarzenia w Zjednoczonym Królestwie.
Myślę, że będziemy wracać o Anglii dwa razy do roku i to minimum. Być może w roku 2024 wyruszymy gdzieś poza Londyn, aby w innym miejscu zrobić jedną galę. Nie sądzę, abyśmy dalej robili dwie gale rocznie w Londynie. Nigdy jednak nie wiadomo co zdecyduje Dana White. Dużo zależy od tego, kto jest mistrzem i tego, jak wyglądają rankingi. Sporo czasu minęło od naszych wizy w Glasgow, Manchesterze czy Dublinie. Jest wiele miejsc, które chcemy odwiedzić.
Gala UFC Fight Night 224: Aspinall vs Tybura była trzynastym wydarzeniem organizacji, które odbyło się w hali O2. Wpływy z bramki wyniosły 2,5 miliona dolarów. Natomiast na trybunach zasiadło 15 078 widzów. Gala UFC 286: Edwards vs Usman 3 przyciągnęła do gali 17 588 widzów i dała 8 580 000 wpływów z biletów.


























14 komentarzy (poniżej pierwsze 30)
...wczytuję komentarze...
Bellator Light Heavyweight
KSW Welterweight
UFC Heavyweight
WSOF Middleweight
UFC Middleweight
UFC Heavyweight
WSOF Welterweight
Shark Fights Featherweight
EFC Africa Heavyweight
Shark Fights Featherweight
UFC Lightweight
WSOF Welterweight
KSW Featherweight
Jungle Fight Welterweight
Dołącz do dyskusji na forum <a href="https://cohones.mmarocks.pl/threads/68855/">Cohones →</a> lub komentuj na <a href="#respond">MMARocks.pl →</a>