Georges St. Pierre powiedział niedawno, że jedną z walk, które go interesują jest starcie o pas mistrzowski ze zwycięzcą pojedynku pomiędzy Conorem McGregorem i Khabibem NurmagomedovemDustin Poirier, który w swoim następnym pojedynku ma zawalczyć z Natem Diazem, uważa jednak, że to co mówi Kanadyjczyk nie zostanie zrealizowane.

Do niczego takiego nie dojdzie. Po tym jak pokonam Nate’a Diaza, zawalczę o pas mistrzowski. Mogę też zawalczyć z GSP, ale on nie dostanie walki o pas przede mną.

Poirier powiedział o tym w programie The MMA Hour i dodał:

Gdy pokonam Nate’a przyjdzie moja kolej na walkę mistrzowską. I gdy w końcu zdobędę pas i spojrzy się na moją historię w organizacji, nikt nie będzie mógł mi zarzucić, że nie zasłużyłem na tę walkę. Nigdy nie szedłem łatwą drogą. Zawsze walczyłem z najlepszymi. Nigdy nie zrezygnowałem z walki, ani nigdy nie miałem problemów z wagą. Zawsze dawałem z siebie wszystko. To jest część mojego sportowego dziedzictwa.

13 KOMENTARZE

 1. Powiem wiecej: sadze nawet, ze nie pokona Nate

  :roberteyeblinking:

  Ja powiem jeszcze więcej: sądze nawet, że Nate pokona Dustina

 2. Wiadomo, że Dustinowi już teraz należy się TS i jak wygra z Diazem to tym bardziej, ale wszystko zależy od wyniku walki Khabib-Conor i od GSP. Dustina widziałbym z Fergiem po pokonaniu Nejta.

 3. Po tym jak pokonam Nate'a Diaza, zawalczę o pas mistrzowski

  Ale o tymczasowy, bo kebaby i rude śmierdziele pójdą walczyć z GPS'em.

 4. Diament jest obecnie dla UFC mięsem armatnim, które zaczęło – nie po ich myśli wygrywać – i tu pojawił się problem… stąd ten długoreki i twardogłowy Diaz, który ma raz na zawsze skończyć temat Dustina i wprawić na swoje tory ciufcę knura, za której gwizdek szarpie z połykiem Danka!

 5. Taa, Dustin w razie wygranej dostanie walkę o pas. Nie GSP, nie rewanż między Rudym a Nurmą, tylko właśnie Dustin.

  Dana Mu tak powiedział, a wiadomo, że Jego słowo to bankowo.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.