Dustin Poirier khabib ufc 242
Dustin Poirier

Już 7 września Dustin Poirier (MMA 25-5) zmierzy się w boju mistrzowskim z niepokonanym Khabibem Nurmagomedovem (MMA 27-0). Dla Dustina będzie to największa walka w karierze i szansa na dokonanie wyczynu, którego nikt wcześniej nie dokonał.

Ta walka znaczy dla mnie wszystko. Ile raz w naszym życiu, w trakcie naszej kariery mamy szansę, by zrobić coś wielkiego? Przemierzę świat, by stoczyć największą walkę w karierze. To będzie szansa, aby zrobić coś, czego nikt nigdy nie dokonał. Mam szansę na osiągnięcie wielkości i jestem tym podekscytowany. Nie mogę się już doczekać.

W wywiadzie dla The Mirror, Porier wskazał również to, co doprowadziło go do walki o pas i da mu wygraną.

Najważniejsza jest wiara w siebie i konsekwencja. Przychodzenie każdego dnia na trening, niezależnie czy dzień wcześniej było dobrze, czy źle. Pozostawanie na drodze prowadzącej do bycia najlepszym zawodnikiem. Potrafię popychać samego siebie i myślę, że to właśnie wiara w siebie i konsekwencja w działaniu doprowadziły mnie do miejsca, w którym jestem. Pokażę wszystkim, że jeśli się wierzy, pracuje wystarczająco ciężko, jest się skupionym wystarczająco mocno i zdeterminowanym, to w 25 minut można osiągnąć wielkość.

Pojedynek Poiriera z Nurmagomedovem odbędzie się 7 września, podczas gali UFC 242 w Abu Dhabi. 

2 KOMENTARZE

  1. Dustin to wygra, powtarzam to od samego początku, wiec po walce bardzo proszę o shout out dla mnie 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.