dustin

Dustin Poirier znokautował Bobby’ego Greena w pierwszej rundzie ich walki na gali UFC 199! Zawodnik trenujący na codzień w ATT był niezwykle agresywny już od początku walki. Bobby próbował rozproszyć rywala, jednakże Poirier trzymał się swojego planu, celnie trafiając kombinacjami. W końcu „The Diamond” celnie trafił lewym sierpowym, który zakończył pojedynek.

Dustin Poirier (20-4 MMA) wygrał już swoją 4 walkę po powrocie do kategorii lekkiej. Po przegranej z Conorem McGregorem wygrywał on kolejno z Carlosem Diego Ferreirą, Yancym Medeirosem oraz Josephem Duffym. 27-letni zawodnik z pewnością może liczyć na następną walkę z topem tej dywizji.

Bobby Green (23-6 MMA) powrócił do oktagonu po przegranej z Edsonem Barbozą w 2014 roku. Porażka z Poirierem sprawia, iż bilans Amerykanina w UFC wynosi teraz 4-2.

20 KOMENTARZE

 1. Maszyna, cos pięknego!

  PS tak kończą pajace, którzy nie posiadają umiejętności żeby pajacowac, to nie hip hopowy klip Bobby

 2. I bardzo dobrze. Ci co opuszczają gardę, bo chcą przycwaniaczyć, zasługują jedynie na ciężkie kej oł. Brawo Dustin !

 3. Pięknie Dustin! Po powrocie do lekkiej świetnie mu idzie i pewnie zmierza w kierunku topu. Ciekaw jestem z kim go teraz zestawią.

 4. Dos Anjos (C) – Alvarez (2) o pas

  Ferguson (3) – Chiesa (9)

  Melendez – Barboza (6)

  Cerrone (4) – Cote

  w takim wypadku możnaby dodać zestawienia

  Pettis (7) – Poirier (11)

  Dariush (10) – Magomedov (14)

  Iaquinta (12) – Brooks (jeśli podpisze z UFC)

  i Nurmagomedov jako pretendent do pasa

  Generalnie sytuacja w lekkiej przez kontuzje mistrzów (obecnego i wcześniejszego), sprawia że ciężko dopchać się do walki o pas, są zawodnicy z mocnym win streakiem którzy dopiero dobijają się do czołówki, mam nadzieję że ktokolwiek będzie mistrzem ten będzie walczyć często i wyjaśni wątpliwości kto jest najlepszy w tej kategorii wagowej.

 5. Szczerze marnie widzę Pettisa z Dustinem, może Porier nie ma stójki, a przynajmniej kopnięć Barbozy i zapasów Alvareza, to boks na Pettisa może wystarczyć, zapasy może nawet też

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.