Po ostatniej przegranej Dustin Poirier przyznał, że może stoczył ostatnią walkę w karierze. Wygląda na to, że Amerykanin cały czas bije się myślami dotyczącymi zakończenia swojej przygody w świecie zawodowego sportu.

1 czerwca podczas gali UFC 302 Dustin Poirier zawalczył o pas wagi lekkiej z Islamem Makhachevem i przegrał. Przed walką Poirier otwarcie mówił o tym, że może to być dla niego nie tylko ostatnia szansa w karierze na zdobycie tytułu, ale również może to być jego ostatnia konfrontacja w karierze. Zaraz po walce w wywiadzie w klatce podtrzymał te słowa, ale nie dał jednoznacznej odpowiedzi. Teraz opublikował wpis w mediach społecznościowych, w którym można przeczytać:

Walczyłem z najlepszymi z nich.
Jestem wdzięczny za tę podróż.

Dustin Poirier jest byłym tymczasowym mistrzem wagi lekkiej. Nigdy jednak nie udało mu się zdobyć pełnoprawnego pasa. Amerykanin przedostatni raz walczył podczas gali UFC 299, która odbyła się 9 marca. Wygrał wówczas przez nokaut z Benoit St. Denisem. Poirier ma na swoim koncie 39 zawodowych pojedynków, z których 30 wygrał.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Drzewo
Drzewo

UFC
Middleweight

13,110 komentarzy 30,179 polubień
Avatar of AndJusticeForAll
AndJusticeForAll

Bellator
Lightweight

4,279 komentarzy 31,526 polubień

Świat jest pełny wspaniałych zawodników którzy nigdy nie zdobyli pełnoprawnego tytułu: Faber, Porier, Cormier :awesome: Spoiler content hidden.

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of łajcior
łajcior

Legacy FC
Featherweight

1,919 komentarzy 2,979 polubień

Negocjuje walke o pas BMF w potężnej trylogii z Maxiem

Odpowiedz polub