ufc 242 dustin poirier khabib nurmagomedov

Dustin Poirier (MMA 25-6,1NC), były tymczasowy mistrz wagi lekkiej, który w swoim ostatnim boju został pokonany przez mistrza UFC, Khabiba Nurmagomedova (MMA 28-0), chce w przyszłości ponownie sięgnąć po pas.

Zobacz również: Dustin Poirier chce rewanżu z Conorem McGregorem

Moim ostatecznym celem jest zdobycie tytułu mistrza świata. Nie mogę w swojej karierze uganiać się tylko za dużymi albo ekscytującymi walkami. Chcę być tego częścią, chcę dawać ludziom świetne, ekscytujące pojedynki i zdobywać bonusy za walki wieczoru, ale też chcę dzierżyć mistrzowski pas. Nie chcę, żeby koło moich osiągnięć cały czas wstawiano gwiazdkę i cały czas mówiono, że miałem pas, ale tymczasowy.

Poirier w rozmowie dla serwisu MMA Junkie dodał również, że może nawet w tym roku zdobędzie upragniony tytuł.

W 2020 roku chciałbym zawalczyć trzy razy. Taki jest mój cel. Nie ważne czy będę się bił teraz w kwietniu czy maju, chcę się bić trzy razy. Czekam na telefon. Czuję się świetnie, robię formę, poprawiam technikę i chciałbym walczyć w kwietniu. Myślę, że realistycznym jest zdobycie pasa lub dojście do walki o pas jeszcze w tym roku.

6 KOMENTARZE

 1. Myślę, że realistycznym jest zdobycie pasa lub dojście do walki o pas jeszcze w tym roku.

  Nie, to zupełnie nierealne. Kabib jeśli w kwietniu obroni pas, to następna walka w grudniu, a kolejna jak się skończy ramadanpampam w 2021.

 2. Czuję się świetnie, robię formę, poprawiam technikę i chciałbym walczyć w kwietniu. Myślę, że realistycznym jest zdobycie pasa lub dojście do walki o pas jeszcze w tym roku.

  :razz:udziaonicbyniedao:

 3. Ramadanpampam 2021. Impreza rozpoczyna sie w poniedziałek 12 kwietnia i bawić się będą do wtorku 11 maja. Na upartego Nurma mógłby walczyć bo w podróży nie obowiązuje Ramadanpampam 😛

  Mniejsza o to. Pożyjemy, zobaczymy.

 4. Ramadanpampam 2021. Impreza rozpoczyna sie w poniedziałek 12 kwietnia i bawić się będą do wtorku 11 maja. Na upartego Nurma mógłby walczyć bo w podróży nie obowiązuje Ramadanpampam 😛

  Mniejsza o to. Pożyjemy, zobaczymy.

  Runmadangeddon:lesnarhappy:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.