Dustin Jacoby wypowiedział się na temat nadchodzącej walki z Michałem Oleksiejczukiem. Starcie odbędzie się na gali UFC 272 w Las Vegas w najbliższą sobotę 5 marca.

Amerykański dziennikarz James Lynch udostępnił na swoim kanale na Youtubie wywiad z Jacobym. „The Hanyak” został zapytany o opinię na temat Oleksiejczuka

Bardzo twardy gość. Jest wytrzymały, wszechstronny, szybki z dobrą kondycją. Ma niesamowicie mocne ciosy, dlatego muszę pozostawać cały czas skupiony. To będzie świetne widowisko , dla mnie to będzie walka która umożliwi mi pojedynki z najlepszymi zawodnikami. Nie będzie to łatwy pojedynek, ale będzie tego warty.

Jacoby przyznał, że podczas obozu ważył około 220 funtów. W dalszej części wywiadu Lynch zapytał go o to jak sobie wyobraża sobotnie starcie.

Myślę, że obydwaj narzucimy szybkie tempo. Michał nie boi się wymian w stójce, jest jednym z lepszych kondycyjnie w dywizji. Jednak jeżeli weźmiemy pod uwagę całokształt ja jestem lepszym zawodnikiem, bardziej doświadczonym z lepszymi warunkami fizycznymi. Spodziewam się ciężkiej walki, dobrze przygotowanego przeciwnika oraz tego, że na końcu moja ręka zostanie uniesiona do góry.

Myślę, że jak go skończę i pokażę się z dobrej strony, zasłużę na rankingowego gościa. Chce zwyciężyć, wejść do rankingu dywizji, wspinać się w nim i to zamierzam uczynić piątego marca.

Jacoby (MMA 16-5-1, UFC 4-2-1) w swoim drugim podejściu do UFC zostaje niepokonany z bilansem 4-0-1. W ostatnim pojedynku pokonał Johna Allana jednogłośną decyzją sędziów podczas UFC 268. Amerykanin 11 z 16 zwycięstw odniósł bez udziału sędziów punktowych. Warto zaznaczyć, że dla Jacoby’ego to będzie szósta walka w ciągu ostatnich szesnastu miesięcy.

Starcie Amerykanina z Polakiem rozpocznie galę UFC 272. Walką wieczoru będzie pojedynek w kategorii półśredniej Colby’ego Covingtona z Jorge Masvidalem. Wydarzenie odbędzie się w nocy z 5 na 6 marca w hali T-Mobile Arena w Las Vegas.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Genialny Żółw
Genialny Żółw

Roshi

31,414 komentarzy 106,786 polubień
Avatar of Komentator Internetu
Komentator Internetu

KSW
Heavyweight

6,134 komentarzy 13,131 polubień


:beczka:

Sejfy.pl jesteśmy bezpieczni!!!
Garand profesjonalna broń!!! :jjsmile: :beczka:
Teraz tak na poważnie to jak nawet Mirka lubię tak tutaj w mojej opinii się odkleił.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Genialny Żółw
Genialny Żółw

Roshi

31,414 komentarzy 106,786 polubień

Sejfy.pl jesteśmy bezpieczni!!!
Garand profesjonalna broń!!! :jjsmile: :beczka:
Teraz tak na poważnie to jak nawet Mirka lubię tak tutaj w mojej opinii się odkleił.

Miras jakies mocne leki zazywa :dobry:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Miskatonic
Miskatonic

Vale Tudo
Open

23,840 komentarzy 100,047 polubień

Oho, już się zaczyna wyszukiwanie byle jednego pozytywnego zdania o polskim zawodniku po przegranej walce... ah, te polskie kompleksy...
:stevecarell:

Odpowiedz polub