Dricus Du Plessis już w styczniu stanie do walki z Seanem Stricklandem o mistrzowski pas UFC wagi średniej. Zdaniem pretendenta do tytułu mistrz w każdej walce prezentuje się tak samo.

20 stycznia podczas gali UFC 297 Drucis Du Plessis spróbuje odebrać mistrzowski pas Seanowi Stricklandowi. Przed zbliżającą się walką Du Plessis w audycji Submission Radio przedstawił swoje spojrzenie na postać najbliższego rywala.

On będzie robił to, co zawsze. W każdej walce ma ten sam plan. Zawsze walczy tak samo. W przypadku starcia z Izzym to zadziałało idealnie. To style tworzą walkę i w tym wypadku to wypaliło. Jego obrona jest brzydka. Jest bardzo dziwna, ale skuteczna. Nie wydaje mi się, żeby on dysponował szaloną nokautującą siłą ciosu, ale za to liczba ciosów, które zadaje jest duża. Nie można walczyć z nim w tempie, które próbuje narzucić. Israel to zrobił i przegrał. Strickland idzie do przodu i sprawie, że rywale tracą pewność siebie.

Dricus Du Plessis miał zawalczyć z Israelem Adesanyą w ostatnim starciu mistrzowskim. Ostatecznie zamiast niego do walki o pas wszedł Sean Strickland, który pobił Adesanyę. Dricu Du Plessis zajmuje obecnie drugie miejsce w rankingu najlepszych zawodników wagi średniej UFC. Dricus w UFC stoczył sześć pojedynków i wszystkie wygrał. Były mistrz KSW pozostaje niepokonany od 2019 roku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,941 komentarzy 2,997 polubień

Dricus Du Plessis już w styczniu stanie do walki z Seanem Stricklandem o mistrzowski pas UFC wagi średniej. Zdaniem pretendenta do tytułu mistrz w każdej walce prezentuje się tak samo. 20 stycznia podczas gali UFC 297 Drucis Du Plessis spróbuje odebrać mistrzowski pas Seanowi Stricklandowi. Przed zbliżającą się walką Du Plessis w audycji Submission Radio […]

Odpowiedz polub

click to expand...