alex volkanovski

Alexander Volkanovski, mistrz UFC wagi piórkowej, w najbliższym starciu zmierzy się z Ilią Topurią. Czempion, który w ostatniej walce został znokautowany, jest zdania, że wraca do klatki w odpowiednim terminie, bo miał dużo czasu na regenerację.

Podczas gali UFC 294, która odbyła się 21 października w Abu Zabi, Alexander Volkanovski został znokautowany przez Islama Makhacheva, mistrza wagi lekkiej, w pierwszej rundzie pojedynku. W kolejnym starciu, które odbędzie się w połowie lutego, Volkanovski wróci do swojej kategorii wagowej i będzie bronić pasa w pojedynku z Ilią Topurią. Przed zbliżającym się starciem Volkanovski w rozmowie z Michaelem Bispingiem w jego programie odniósł się do sprawy zbyt szybkiego powrotu do klatki po nokaucie.

Chcę być aktywny i wiem, że to jest wystarczający czas na powrót. Oczywiście przestrzegałem wszystkich zasada po wstrząśnieniu mózgu. Jestem szczęściarzem, bo mam dookoła siebie świetny zespół. Żeby wszystko było ok., poprosiliśmy o dodatkowy miesiąc, bo styczeń wydawał się być zbyt wczesnym terminem. Dostaliśmy dodatkowy miesiąc, aby wszystko było w jak najlepszym porządku i abym mógł spokojnie rozpocząć obóz do walki.

Volkanovski przyznał też, że cieszy się, iż będzie mógł zmierzyć się z Ilią.

Wokół niego jest wiele medialnego szumu. Jest niepokonany i myślę, że to dla mnie świetne zestawienie na mocny powrót do swojej wagi.

Alexander Volkanovski w swojej kategorii w UFC pozostaje niepokonany. Od 2013 roku przegrał tylko z Islamem Makhachevem w walkach o pas wagi lekkiej. W kategorii piórkowej ostatni raz walczył w lipcu tego roku i pokonał przez nokaut Yaira Rodrigueza.

Do walki Volkanovskiego z Topurią ma dojść 17 lutego w USA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,990 komentarzy 3,067 polubień

Alexander Volkanovski, mistrz UFC wagi piórkowej, w najbliższym starciu zmierzy się z Ilią Topurią. Czempion, który w ostatniej walce został znokautowany, jest zdania, że wraca do klatki w odpowiednim terminie, bo miał dużo czasu na regenerację. Podczas gali UFC 294, która odbyła się 21 października w Abu Zabi, Alexander Volkanovski został znokautowany przez Islama Makhacheva, mistrza […]

Odpowiedz polub

click to expand...