Pojedynek weteranów, Donalda Cerrone i Joe Lauzona został przeniesiony na majową galę UFC 274.

Pierwotnie Donald Cerrone i Joe Lauzon mieli zmierzyć się 30 kwietnia na UFC Fight Night 208, jednak jak informuje portal MMA Junkie, walka odbędzie się 7 maja na gali UFC 274.

Majowa gala UFC 274 nie ma jeszcze lokalizacji, ale głównym wydarzeniem wieczoru będzie pojedynek o mistrzowski pas wagi półciężkiej pomiędzy mistrzem Gloverem Teixeirą a Jirim Prochazką. Drugą walką wieczoru będzie pojedynek o tytuł wagi lekkiej pomiędzy mistrzem Charlesem Oliveirą a Justinem Gaethje.

Dla Donalda Cerrone (MMA 36-16) będzie to powrót po prawie roku nieobecności i szansa na przerwanie najgorszej passy porażek w karierze. Popularny „Kowboj” w ostatnich sześciu walkach pięć razy przegrał a jedno starcie zostało uznane za nieodbyte. Ostatnia wygrana Cerrone miała miejsce w maju 2019 roku, kiedy to pokonał Ala Iaquintę przez decyzję.

Joe Lauzon (MMA 28-15) nie rywalizował w oktagonie od października 2019 roku, kiedy to odprawił ciosami w pierwszej rundzie, Jonathana Pearce`a. To zwycięstwo przerwało passę trzech przegranych z rzędu Lauzona w starciach z Stevie Rayem, Clay Guidą i Chrisem Gruetzemacherem.

Poniżej lista walk ogłoszonych na galę UFC 274 która odbędzie się 7 maja.

Gala: UFC 274