Konfrontacja o to kto ma zawalczyć o pas wagi półciężkiej cały czas nie została rozstrzygnięta, a toczy się pomiędzy Janem Błachowiczem i Dominickiem Reyesem. Błachowicz uważa, że Reyes miał już swoją szansę, a Reyes twierdzi, że powinien dostać rewanż za pierwsze starcie z Jonem Jonesem.

Kilka dni temu szef UFC, Dana White, w rozmowie dla The Shmo, został zapytany o przyszłość Jona Jonesa i odpowiedział:

Wszystko zależy od tego, co on zrobi. Zobaczymy czy pójdzie do wagi ciężkiej, czy zostanie w półciężkiej. Jeśli zostanie w półciężkiej, musi zawalczyć ponownie z Reyesem. Trzeba zrobić ich drugą walkę.

Jon Jones zapowiada, że chce spróbować swoich sił w królewskiej kategorii wagowej, ale sprawa nie została jeszcze ostatecznie rozstrzygnięta.

Dominick Reyes natomiast pochwalił się właśnie podpisaniem nowego kontraktu, o czym, napisał w mediach społecznościowych. Nie doprecyzował niestety czy chodzi o nowy, całościowy kontrakt z UFC, czy o kontrakt na konkretną walkę.

Reyes walczył już raz z Jonem Jonesem i przegrał z nim na punkty. Starcie było jednak bardzo wyrównane i wielu komentatorów uznało, że to jednak Reyes powinien być jego zwycięzcą.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.