dominick cruz

Dominick Cruz jest chętny na drugie starcie z Henrym Cejudo. Jest pewny, że w rewanżu byłby większym wyzwaniem dla byłego podwójnego mistrza.

Dominick Cruz, były mistrz UFC, znajduje się dziś na 13. miejscu wagi koguciej UFC i cały czas nie planuje jeszcze sportowej emerytury. W programie OverDogs powiedział, że byłby chętny na drugie starcie z Henrym Cejudo.

Przegrałem uczciwie z Henrym Cejudo. Wierzę jednak, że on może zmierzyć się z lepszą wersję mnie samego. Miałem rewanż z Benavidezem i Faberem. Miłem rewanże z całym Team Alpha Male. Musiałem pokonać każdego, aby zachować pas. Bardzo chciałbym więc też rewanżu z Henrym Cejudo.

Do walki Cruza z Cejudo doszło w maju roku 2020. Starcie odbyło się podczas gali UFC 249 i Cejudo wygrał je przez TKO w drugiej rundzie.

Dominick Cruz ostatni raz walczył w sierpniu 2022 roku i przegrał z Marlonem Verą. Wcześniej pokonał Pedro Munhoza i Caseya Kenneya. Przed tymi zwycięstwami Cruz miał w rekordzie dwie przegrane z rzędu. Pokonali go: Cody Garbrandt i Henry Cejudo. Cruz ma za sobą 28 walk w zawodowym MMA, a dla UFC bije się od roku 2011.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of ninja
ninja

UFC
Heavyweight

18,549 komentarzy 43,252 polubień

Wąskobarkowcu nie uda ci się

Odpowiedz polub

Avatar of Loker
Loker

BAMMA
Bantamweight

772 komentarzy 1,530 polubień

To łon nie na emeryturze?

Odpowiedz 1 Like

M
Masta

Vale Tudo
Championship

25,688 komentarzy 74,636 polubień

Tera to nie, Tera to nie już

Odpowiedz polub

Avatar of GigaKozak33
GigaKozak33

WSOF
Welterweight

3,259 komentarzy 6,006 polubień