Dogadaliśmy się, Khabib nie odejdzie z UFC – Dana White w rozmowie z TMZ Sports.

Minął tydzień od ogłoszenia ultimatum jakie postawił mistrz wagi lekkiej Khabib Nurmagomedov – UFC i przez cały ten czas, nikt z organizacji nie zabierał głosu w tej sprawie.

Dziś Dana White po raz pierwszy od czasu oświadczenia swojego mistrza skomentował sytuację i ku zaskoczeniu dziennikarza TMZ Sports ogłosił, że konflikt został zażegnany a zawodnik nie odejdzie z UFC. White nie chciał wchodzić w szczegóły, odmówił też komentarza na temat tego czy koledzy klubowi Khabiba zostaną zwolnieni z UFC tak jak to wcześniej zapowiadał.

„Dogadaliśmy się. Wszystko zostanie załatwione. Khabib oczywiście był lekko zdenerwowany i trochę podpalił się tą sytuacją. Jest w nim dużo emocji a to była bardzo ważna walka dla niego. Tak naprawdę Khabib jest świetnym facetem i zawsze mieliśmy z nim bardzo dobre relacje.”

Jest to na pewno świetna wiadomość dla fanów „Dagestańskiego Orła” który zaledwie kilka dni temu w rozmowie rosyjską telewizją Chanel One był wyraźnie poirytowany tym jak promowano jego walkę z Conorem McGregorem przed galą UFC 229. Mistrz wagi lekkiej posunął się nawet do sugestii, że UFC mogła mieć coś wspólnego z niesławnym już atakiem na autobus którym wracał z media treningu przed galą UFC 223.

Zarówno mistrz wagi lekkiej UFC Khabib Nurmagomedov, jak i pokonany przez niego w czwartej rundzie pojedynku Irlandczyk, zostali tymczasowo zawieszeni przez komisję NSAC na okres dziesięciu dni roboczych.

Na kolejnym zebraniu NAC, które odbędzie się 24 października w Las Vegas, Komisja po zebraniu pełnego materiału dowodowego zadecyduje, czy przedłużyć zawieszenie zawodnikom oraz czy nałożyć na nich inne sankcje.

Khabib szantażuje i grozi odejściem z UFC!

Khabib uważa że UFC mogło pomóc zorganizować atak na autobus

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.