marvin vettori

Menadżer Marvina Vettori przewiduje, że jego podopieczny skończy przed czasem nadchodzącą walkę z Paulo Costą i zapowiada, że w klatce zobaczymy nową wersję Marvina.

Starcie Marvina Vettori z Paulo Costą będzie walką wieczoru gali z cyklu Fight Night, która odbędzie się 23 października. Przed nadchodzącym bojem Ali Abdelaziz, menadżer Marvina, powiedział w rozmowie dla serwisu MMA Junkie, że fani zobaczą w oktagonie nową wersję jego podopiecznego.

Do klatki wejdzie zupełnie nowy Marvin, który pokaże zupełnie nową intensywność walki. Może i Marvin przegrał ostatnią walkę o pas, ale zyskał dzięki niej sporo doświadczenia. Costa to twardy rywal, ale Marvin rozbije go w mniej niż trzy rundy. Intensywność jaką wniesie do walki będzie szalona, szczególnie w małej klatce. Zobaczymy świetną walkę. Marvin wygra przed końcem trzeciej rundy.

Vettori w swojej ostatniej walce zmierzył się o pas mistrzowski z Isaraelem Adesanyą, ale musiał uznać wyższość mistrza w klatce.

Paulo Costa również w ostatnim boju walczył o pas z Adesanyą i również został przez niego pokonany.

Paulo Costa znajduje się dziś na drugim miejscu rankingu wagi średniej organizacji UFC. Marvin Vettori zajmuje pozycję piątą.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of Boxerross
Boxerross

Legacy FC
Featherweight

1,926 komentarzy 3,039 polubień

Jedyne co zyskał to dodatkowe 25min wąchania krocza w swoim życiu. Gdyby tak to wszystko zsumować, to by wyszło że typ spędził tym pustym łbem całe tygodnie w męskim kroczu

Odpowiedz polub