Apr 23, 2016; Las Vegas, NV, USA; Demetrious Johnson (red gloves) knocks down Henry Cejudo (blue gloves) during UFC 197 at MGM Grand Garden Arena. Mandatory Credit: Joshua Dahl-USA TODAY Sports

Henry Cejudo, który podczas gali UFC 218 pokonał na punkty Sergio Pettisa, uważa że w zapowiadanym od jakiegoś czasu starciu: TJ Dillashaw vs. Demetrious Johnson, to Johnson byłby faworytem. Podczas konferencji prasowej po gali Amerykanin przedstawił swoje spojrzenie na tę walkę.

Uważam, że DJ z łatwością poradzi sobie z Dillashawem.

Cejudo dodał, że to przekonanie wynika z faktu, iż Dillashaw musiałby zrzucić 10 funtów i wyjść do walki z najlepszym zawodnikiem niższej kategorii wagowej, który nie tylko jest świetnym fighterem i będzie walczył w swojej wadze, ale również ma niesamowite kardio.

Cejudo uważa również, że taka walka byłaby bardzo dobrą promocją dla kategorii muszej.

Walka pomiędzy Demetriousem i Dillashawem zapowiada się świetnie. W tej starciu ludzie zobaczą jak dobry jest Demetrious Johnson, a dodatkowo to będzie świetne rozwiązanie dla naszej kategorii wagowej.

Amerykanin dodał jednak, że jeśli Demtrious nie będzie chciał walczyć z Dillashawem to on sam chętnie wejdzie w jego miesce.

 

5 KOMENTARZE

  1. Skoro DJ uważa się za najlepszego zawodnika bez podziału na kategorie wagowe to powinien wcale nie kazać zbijać TJ-owi tych dziesięciu funtów.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.