Derrick Lewis jest przekonany, że mimo trudniejszego momentu w karierze, nadal może rywalizować z najlepszymi zawodnikami wagi ciężkiej UFC.

Derrick Lewis znajduje się dziś na siódmym miejscu najlepszych zawodników wagi ciężkiej UFC. Były pretendent do mistrzowskiego pasa wierzy jednak, że nadal może wrócić do pierwszej piątki rankingu. Przed kolejnym pojedynkiem Lewis podczas spotkania z mediami powiedział:

Ludzie myślą, że nie mam w sobie odpowiedniej etyki pracy. Uważają, że nie podchodzą do tego na poważnie. Nie winię ich za to. Muszę wyjść i udowodnić wszystkim, że nadal potrafię to robić i że mogę być w pierwszej piątce najlepszych zawodników. Wierzę, że nadal mogę tam być.

Podczas zbliżającej się gali UFC z cyklu Fight Night, która odbędzie się 4 lutego, Derrick Lewis zmierzy się z Sergeyem Spivakiem. Derrick Lewis bije się dla organizacji UFC od roku 2014. Do tej pory w oktagonie UFC stoczył 25 pojedynki z czego wygrał 17. W zeszłym roku zmierzył się z Taiem Tuivasą i Sergeiem Pavlovichem – obie walki przegrał. Wcześniej Lewis zawalczył z Chrisem Daukausem i rozbił go już w pierwszej rundzie starcia. Dzięki temu zwycięstwu stał się liderem zawodników UFC z największą liczbą, nokautów na koncie – zdobył ich aż 13.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

AndJusticeForAll

EFC Africa
Middleweight

2,934 komentarzy 19,256 polubień

Ludzie myślą, że nie mam w sobie odpowiedniej etyki pracy. Uważają, że nie podchodzą do tego na poważnie. Nie winię ich za to.

:no no: Darek ty nie masz serca do walki, tyle w temacie :fjedzia:

Odpowiedz 3 polubień

Carlo_Nuevo

Oplot Challenge
Welterweight

57 komentarzy 120 polubień

Pewnie, że moze. Daleko nie ma.

Odpowiedz polub

BogdanJanusz

PRIDE FC
Middleweight

6,712 komentarzy 35,745 polubień

Kiedy inni ładowali staty w szczękę i cios mniej więcej po równo to Derrick maxował tylko pierdolnięcie.

Odpowiedz 1 Like

WaszkaOG

ONE FC
Lightweight

2,398 komentarzy 6,660 polubień

Kiedy inni ładowali staty w szczękę i cios mniej więcej po równo to Derrick maxował tylko pierdolnięcie.

Szczękę ma ok, nic specjalnego ale szklany nie jest. Bardziej serca do walki mu brakuje, tak jak @AndJusticeForAll napisał.
Darek zwykle prezentował podejście na zasadzie "robię to dla pieniędzy, nie muszę być najlepszy, wystarzczy, że ja i moja rodzina dobrze żyjemy".
Przez to jak bywało ciężko to szkoda mu było zdrowia i szukał wyjścia, jak z Cyrilem.

Odpowiedz polub

PaulPGR

UFC
Lightweight

9,024 komentarzy 33,171 polubień

Patrząc na to jaką chujnią jest obecnie ciężka Derrick gotów jeszcze TS-a dostać.

Odpowiedz 1 Like

Komentator Internetu

KSW
Middleweight

5,510 komentarzy 11,184 polubień

Jego największym problemem jest to, że jak coś nie idzie po jego myśli to po prostu ma tendencję do odpuszczania. Walka z Tuivasą idealnie to pokazała nawciskał ciosów w Taia, a ten po prostu pokazał serce do walki i już było w tym momencie po Lewisie.

Odpowiedz polub