Derek Brunson, który podczas weekendowej gali  UFC Vegas 5 pokonał Edmena Shahbazyana, ma już pomysł na to, kto mógłby zostać jego kolejnym rywalem w oktagonie. Brunson napisał o tym w mediach społecznościowych, przywołując dwa nazwiska zawodników.

Zobacz również: WIDEO: Derek Brunson rozbił Edmena Shahbazyana! Pierwsza porażka w karierze 22-latka

Hermanson albo Till jako następni rywale, to brzmi dobrze. Obaj są w rankingu nade mną i obaj nie mają zaplanowanych walk.

Dla 36-letniego Brunsona ostatnia wygrana była trzecim zwycięstwem z rzędu. W ostatnich dwóch pojedynkach pokonywał przez decyzje sędziowskie Iana Heinischa oraz Eliasa Theodorou. Pojedynek z Shahbazyanem był jego powrotem po rocznej przerwie od startów w MMA. W przeszłości zawodnik mierzył się z m.in. Israelem Adesanyą, Andersonem Silvą, Lyoto Machidą, Robertem Whittakerem, Uriah Hallem czy Jacare Souzą.

W rankingu wagi średniej Brunson znajduje się aktualnie na miejscu ósmym. Darren Till na szóstym, a Jack Hermanson na czwartym. Till w swoim ostatnim boju dla UFC przegrał na punkty z Robertem Whittakerem, natomiast Hermanson poddał szybko Kelvina Gasteluma.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.