Wygląda na to, że T.J. Dillashaw doczekał się wreszcie potwierdzenia ze strony Demetriousa Johnsona chęci stoczenia wspólnego pojedynku.

Demetrious Johnson, po tym jak udanie przeszedł operację barku, w rozmowie z fanami, zorganizowanej na Facebooku przez MetroPCS, powiedział, że dochodzi już do siebie.

Po 11 obronach pasa i 12 walkach mistrzowskich, weteran potrzebował nieco naprawy. Sprawa została załatwiona. Po sześciu tygodniach rekonwalescencji będę mógł wrócić do pełni sił, a T.J. Dillashaw będzie mógł dostać swoją walkę. Liczę, że stanie się to w lipcu, podczas International Fight Week, na jakiejś wielkie karcie walk.

O starciu Johnson z Dillashawem mówi się już od dawna. Wcześniej to jednak T.J. sam wyrażał chęć takiego pojedynku, a Johnson nie odnosił się do rzucanych wyzwań.

3 KOMENTARZE

  1. Mam nadzieję, że Cody szybko powróci i zabierze co jego najpierw jednemu a później drugiemu 🙂

  2. Hehe TJ rozbił bank, Cody pewno robi w pieluche z żalu / zdenwrwowania 😀 Swoją drogą MMA jest nieprzewidywalne, jak taki idiota jak Cody mógł ubić takiego mózga jak Cruz… nie do pojęcia, dobrze że Snake odzyskał co jego jak dla mnie jest najbardziej kompletnym zawodnikiem tej dywizji. Niech wygra lepszy obaj mają kosmiczny skill.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.