
Sean Strickland szykuje się do walki o pas UFC z Khamzatem Chimaevem. Zdaniem Demetriousa Johnsona Strickland nie ma szans w starciu mistrzowskim.
Sean Strickland wejdzie do klatki 9 maja. Podczas gali UFC 328 zmierzy się w walce o pas wagi średniej z Khamzatem Chimaevem.
Demetrious Johnson, były mistrz UFC, który miał okazję spotkać się na macie z Khamzatem Chimaevem, nie ma wątpliwości dotyczących tego, jak skończy się starcie mistrzowskie, o czym powiedział w Jaxxon Podcast.
Moje przewidywania dotyczące walki Khamzata Chimaeva z Seanem Stricklandem są takie, że będzie to absolutna dominacja. Khamzat ma wokół siebie świetny zespół, ćwiczy, walczy, niczego nie pomija w swoich treningach. Stawiam na Khamzata Chimaeva. Myślę, że prawdopodobnie go skończy Stricklanda w czwartej rundzie.
Khamzat Chimaev pozostaje niepokonany w zawodowym MMA. Tytuł mistrzowski wagi średniej wywalczył 16 sierpnia 2025 roku, gdy pokonał Dricusa Du Plessisa. Przed przejściem do tej kategorii wagowej Chimaev rywalizował w wadze półśredniej.
Najbliższa walka będzie dla Chimaeva pierwszą obroną tytułu mistrzowskiego.

























No replies yet
...wczytuję komentarze...
Moderator
Dołącz do dyskusji na forum <a href="https://cohones.mmarocks.pl/threads/83986/">Cohones →</a> lub komentuj na <a href="#respond">MMARocks.pl →</a>