scott coker

Zanim organizacja UFC zdecydowała o przełożeniu trzech najbliższych gal, Bellator przełożył swoje wydarzenie z numerem 241. Na razie nie wiadomo kiedy ta gala ma się ostatecznie odbyć, ale wiadomo, że szefostwo Bellatora zdecydowało się zapłacić wszystkim zawodnikom, którzy mieli podczas niej walczyć.

Zobacz również: Bellator MMA zapłaciło wszystkim uczestnikom nieodbytej gali Bellator 241

Scott Coker, szef Bellatora, w audycji SiriusXM opowiedział o tym, jak wyglądało podjęcie decyzji w sprawie gali.

To o czym myślałem, to czy mojej załodze, zawodnikom, ekipie produkcyjnej nic nie grozi? Nie potrafiłem jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Wierzę, że podjęliśmy słuszną decyzję, bo nigdy nie wiadomo co mogłoby się wydarzyć. W przestrzeni publicznej było tak dużo różnych informacji i plotek. Nie czułbym się komfortowo promując dalej tę galę.

Coker powiedział również, że jego organizacja przetrwa trudny okres dla MMA.

Zapłaciliśmy zawodnikom i całej ekipie. Trzeba o tym myśleć, bo dla zawodników to może być ostatnia wypłata na najbliższych kilka miesięcy. Nikt nie wie jak długo to potrwa i czułem, że musimy tak postąpić. Jakikolwiek deficyt, który nas dotknie nadrobimy przed końcem roku. Wszystko będzie dobrze, będziemy mieli mnóstwo czasu i liczę, że latem lub na jesieni zorganizujemy tę galę.

4 KOMENTARZE

 1. "Zapłaciliśmy zawodnikom"

  Czyli kolesie z undercardu swoje 1500$ dostali…

  (-:

  Zgodzili się na takie warunki, więc w czym problem?

 2. "Zapłaciliśmy zawodnikom"

  Czyli kolesie z undercardu swoje 1500$ dostali…

  (-:

  Cały undercard łącznie dostał 1500$

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.