Informacja prasowa

Zawsze gotowy na solidne mordobicie. Nieważne gdzie i jak duży jest przeciwnik. Jego marzeniem była walka na gołe pięści w ringu. Czas je spełnić na gali GROMDA.

Dawid „STOLARA” Stolarski to pięściarz pochodzący z Konina. Wierny wojak KS Górnik Konin, gdzie prowadzi sekcję bokserską. Boks trenuje od 14 roku życia. Stoczył w tej formule 42 walki amatorskie. Aktualnie próbuje również sił w MMA (4 walki amatorskie i 1 zawodowa).

Już 11 grudnia, krwawy piątek a fani sportów walki będą mogli się emocjonować galą GROMDA 3. W programie finał turnieju, którego stawką będzie nagroda główna – 100 tysięcy złotych. Rywalem Krystiana „TYSONA” Kuźmy będzie Mateusz „DON DIEGO” Kubiszyn, który już raz pokazał, że w walce na gołe pięści liczą się nie tylko warunki fizyczne. Transmisja gali tylko w systemie PPV na !

A już poniedziałek, 30 listopada zostanie ogłoszone starcie, które będzie miało miano extra fightu na gali GROMDA 3. Zdecydowanie będzie to walka najtwardszych puncherów, a sam pojedynek zagwarantuje brutalne wymiany i niezliczoną ilość krwi. Ogłoszenie już na początku tygodnia.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.