Darren Till prawdopodobnie będzie musiał przejść operację kolana po przegranej z rąk Roberta Whittakera. Anglik na konferencji prasowej po gali UFC Fight Island 3 wyznał, że w drugiej rundzie pojedynku po kopnięciu w wykonaniu „The Reapera” doznał urazu kolana.

Nie będę tutaj siedział i rzucał wymówek, ale muszę pochwalić Roba za kopnięcie w drugiej rundzie. Kopnął mnie w kolano, tak jak ja to zrobiłem Stephenowi Thompsonowi – to powinno być nielegalne! [śmiech] Rozwalił mi kolano, poczułem, że straciłem w nim stabilizację. Czułem dyskomfort już przez całą walkę. Straciłem na dynamice i próbowałem z tym walczyć.

Nie okazywałem bólu, myślę, że on nawet nie wiedział, że doznałem kontuzji, ale ona cały czas mi doskwierała. Nie będę tutaj marudził, że moje kolano było uszkodzone. Może to spowodowało, że mniej się poruszałem, ale to była i tak bardzo dobra walka. Czuję się jakbym wygrał. Obaj wygraliśmy. Nie zabieram mu wygranej, po prostu czuję, że obaj jesteśmy wygranymi. To było świetne, techniczne starcie.

Prawdopodobnie będę musiał przejść operację. To nic. Chcę wrócić szybko do treningów. Naprawić uraz, wrócić na salę treningową i nadal mam milion walk, które czekają na mnie w oktagonie UFC. Jestem jednym z najlepszych zawodników w organizacji i tak zamierzam kontynuować swoją karierę.

Till (18-3-1 MMA) ma w ostatnich 4 walkach bilans 1-3. Był to jego powrót do oktagonu UFC po udanym debiucie w kategorii średniej, kiedy to na UFC 244 pokonał Kelvina Gasteluma. Nie wiadomo kiedy „Gorilla” będzie w stanie wrócić do rywalizacji w klatce MMA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.