Darmowa walka przed nadchodzącą galą UFC Fight Night 108: Swanson vs. Lobov. Zobaczcie jak OSP poradził sobie z byłym już zawodnikiem UFC, Nikitą Krylovem. Pełna rozpiska gali dostępna jest TUTAJ.

https://www.youtube.com/watch?v=NI-TLKIebSg

5 KOMENTARZE

  1. Ładne poddanie. Chyba rzadko grane na wyższym poziomie bjj, co?

    Zastanawiałem sie , jak drugą tętnicę mu przygniótł…Lewym barkiem Nikity??

  2. Bardzo dobrze w tamtej walce zaprezentował się OSP, banderowcowy Nikita nie mógł się zbytnio wykazać ale można mu to wybaczyć ponieważ ewidentnie nie zaznał polskiej szkoły boksu i kickboxu, wiem o czym mówię ponieważ posiadam 22 letnie doświadczenie, oczywiście u obojga widać braki w stójce w której jestem jak wiadomo i jak wspomniałem weteranem i pionierem. Z chęcią bym z nimi potrenował u mnie w garażu, dał kilka lekcji i kilka wskazówek. A Nikitę nauczył bym mojej koronnej taktyki czyli nie daj się obalić, przetrwaj i ubij w stójce.

  3. Bardzo dobrze w tamtej walce zaprezentował się OSP, banderowcowy Nikita nie mógł się zbytnio wykazać ale można mu to wybaczyć ponieważ ewidentnie nie zaznał polskiej szkoły boksu i kickboxu, wiem o czym mówię ponieważ posiadam 22 letnie doświadczenie, oczywiście u obojga widać braki w stójce w której jestem jak wiadomo i jak wspomniałem weteranem i pionierem. Z chęcią bym z nimi potrenował u mnie w garażu, dał kilka lekcji i kilka wskazówek. A Nikitę nauczył bym mojej koronnej taktyki czyli nie daj się obalić, przetrwaj i ubij w stójce.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.