Beneil Dariush, czołowy zawodnik wagi lekkiej UFC, jest zdania, że w drugim starciu Islama Makhacheva z Charlesem Oliverią mistrz będzie miał znacznie trudniejsze zadanie niż poprzednio. Ostatecznie jednak ponownie wygra.

Po koniec 2022 roku podczas gali UFC 280 Charles Oliveira zmierzył się z Islamem Makhachevem w boju o pas wagi lekkiej. Brazylijczyk przegrał pojedynek przez poddanie i nie odzyskał pasa, który niegdyś wisiał na jego biodrach. Już 21 października w Abu Zabi dojdzie do rewanżu pomiędzy Islamem Makhachevem a Charlesem Oliveirą. Przed tą konfrontacją Beneil Dariush w rozmowie na kanale Luke’a Thomasa powiedział:

W wywiadach Charles i jego zespół mówią o tym, że w pierwszej walce on nie był sobą, nie był zdrowy i to może być prawda. Trzeba to wszystko wziąć pod uwagę i dlatego myślę, że druga walka nie będzie taka sama. To zdecydowanie będzie inny pojedynek, który okaże się dla Islama znacznie trudniejszy. Nadal jednak uważam, że to Islam wygra, bo już w pierwszy pojedynku było widać, że dysponuje odpowiedzią na wszystko, co Charles wniósł z sobą do klatki i czym próbował go zaatakować.

Charles Oliveira po przegranej z Makhachevem zmierzył się z Beneilem Driushem i pokonał go już w pierwszej rundzie pojedynku przez nokaut. Natomiast Makhachev po walce z Oliveirą starł się z Alexandrem Volkanovskim i pokonał go na punkty.

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,870 komentarzy 2,867 polubień

Beneil Dariush, czołowy zawodnik wagi lekkiej UFC, jest zdania, że w drugim starciu Islama Makhacheva z Charlesem Oliverią mistrz będzie miał znacznie trudniejsze zadanie niż poprzednio. Ostatecznie jednak ponownie wygra. Po koniec 2022 roku podczas gali UFC 280 Charles Oliveira zmierzył się z Islamem Makhachevem w boju o pas wagi lekkiej. Brazylijczyk przegrał pojedynek przez […]

Odpowiedz polub

click to expand...