Daniel Cormier nie chce, aby Dustin Poirier kończył karierę w świecie MMA. Były mistrz jest przekonany, że sam Poirier czuje, iż nie powinien odchodzić, ale wie też, że będzie chciał otrzymać odpowiednio duże pieniądze, aby móc się zmotywować do działania.

1 czerwca podczas gali UFC 302 Dustin Poirier zawalczył o pas wagi lekkiej z Islamem Makhachevem i przegrał. Przed walką Poirier otwarcie mówił o tym, że może to być dla niego nie tylko ostatnia szansa w karierze na zdobycie tytułu, ale również może to być jego ostatnia konfrontacja w karierze. Zaraz po walce w wywiadzie w klatce podtrzymał te słowa, ale nie dał jednoznacznej odpowiedzi na pytanie o koniec kariery. Daniel Cormier, były mistrz UFC, jest zdania, że Poirier nie powinien kończyć przygody z zawodowym MMA, natomiast w najnowszej rozmowie w programie Good Guy, Bad Guy dodał:

To co mówi Dustin, ta niepewność w jego wypowiedziach, świadczy o tym, że duża część jego samego zdaje sobie sprawę z tego, iż to jeszcze nie koniec. To mówi nam też, że za powrót Dustina do klatki trzeba będzie dużo zapłacić. Dustin mówi tym, że jeśli będzie miał ponownie zawalczyć, trzeba będzie mu odpowiednio to wynagrodzić. On po pieniądzach z walki z Conorem i Islamem nie będzie chciał wrócić dla czegoś, co nie będzie mu się opłacać. Wierzę, że zobaczymy jeszcze Dustina w klatce.

Dustin Poirier jest byłym tymczasowym mistrzem wagi lekkiej. Nigdy jednak nie udało mu się zdobyć pełnoprawnego pasa. Amerykanin przedostatni raz walczył podczas gali UFC 299, która odbyła się 9 marca. Wygrał wówczas przez nokaut z Benoit St. Denisem. Poirier ma na swoim koncie 39 zawodowych pojedynków, z których 30 wygrał.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Loker
Loker

BAMMA
Bantamweight

769 komentarzy 1,524 polubień

A ja bym mu nie zapłacił. Nie chce walczyć to niech nie walczy.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Kraver
Kraver

KSW
Heavyweight

5,939 komentarzy 17,233 polubień