khamzat_chimaev

Khamzat Chimaev idzie przez UFC jak prawdziwy walec. Podczas gali UFC Vegas 11 wygrał w oktagonie po raz trzeci, błyskawicznie odprawiając Geralda Meerschaerta. W lipcu Chimaev poddał Johna Phillipsa i znokautował Rhysa McKee.

Podczas ostatniej konferencji prasowej Khamzat stwierdził, że jest gotów nie tylko na walkę o pas, ale też na walki o pasy dwóch kategorii wagowych.

Oczywiście, że chciałbym walki o pas mistrzowski! Czemu nie? Ciężko na to pracowałem. Jestem gotowy na takie pojedynki w obu dywizjach.

Jeśli przepracuję dobrze okres przed walką, nikt nie jest dla mnie wyzwaniem. Skończę przed czasem obu mistrzów.

Daniel Cormier, były mistrz wagi półciężkiej i ciężkiej, zgadza się z Chimaevem i wróży mu świetlaną przyszłość, o czym powiedział w rozmowie dla ESPN.

Do 2021 roku Chamzat Chimaev zawalczy o pas lub nawet zostanie mistrzem. W 2021 roku Chamzat Chimaev będzie podwójnym czempionem UFC, w wadze 170 i 185 funtów.

Chimaev za każdą z dotychczasowych walk w UFC została nagrodzona dodatkowym bonusem w wysokości 50 tysięcy dolarów. Dla Chimaeva weekendowa wygrana była dziewiątym zwycięstwem w karierze.

42 KOMENTARZE

 1. Ja rozumiem, że gościu zapowiada się nader ekscytująco, ale na litość boską – poczekajmy aż się zaprezentuje na tle kogoś kto jest chociaż zbliżony do czołówki.

 2. DC już wsiadł do jego pociągu jak wielu, ale poczekajmy na kogos z top15 zarówno wagi Welter jak i Middle. Gość do UFC się bez wątpienia nadaje ale takie teksty jak gruby daje to przesada na ten moment.

 3. DC przechodzi z zawodnika w pracownika UFC, więc nic dziwnego. Takie PRowo-marketingowe pierdololo raczej będzie można u niego usłyszeć coraz częściej.

 4. Nie ma na to szans. Już nawet nie chodzi o to czy się nadaje umiejętnościami. To po prostu jest nie do wykonania w tak krótkim czasie.

 5. Nie ma na to szans. Już nawet nie chodzi o to czy się nadaje umiejętnościami. To po prostu jest nie do wykonania w tak krótkim czasie.

  Technicznie to jest do zrobienia. Załóżmy – w grudniu walczy z Maią, w marcu z Burnsem/Kolbą/Edwardsem, wygrywa i lipcu walczy o pas welter, a w grudniu o pas w MW. Oczywiście to się nie stanie 🙂 ale teoretycznie jest możliwe.

 6. DC powie to co Dana mu karze powiedzieć. Ruszyli na ostro z robieniem z Chimaeva nowej gwiazdy. Zgadzam się z poprzednikami, zaczekam aż zawalczy z kimś z rankingu, kto też jest na fali wznoszącej.

 7. Nic o tej kozie jeszcze nie wiadomo. Ale podejrzewam, że jeśli dostałby Luque albo Neala, to koza by została zweryfikowana wpierdolem. Myślę, że nawet taki Magny by mógłby go porobić na pełnym dystansie. Ale tego się oczywiście nie dowiemy, bo on będzie prowadzony tak bezpiecznie jak to tylko możliwe.

 8. Nic o tej kozie jeszcze nie wiadomo. Ale podejrzewam, że jeśli dostałby Luque albo Neala, to koza by została zweryfikowana wpierdolem. Myślę, że nawet taki Magny by mógłby go porobić na pełnym dystansie. Ale tego się oczywiście nie dowiemy, bo on będzie prowadzony tak bezpiecznie jak to tylko możliwe.

  Bardzo dobre zestawienia i nie myślę tak jak Ty, że będzie "bezpiecznie prowadzony".

 9. Technicznie to jest do zrobienia. Załóżmy – w grudniu walczy z Maią, w marcu z Burnsem/Kolbą/Edwardsem, wygrywa i lipcu walczy o pas welter, a w grudniu o pas w MW. Oczywiście to się nie stanie 🙂 ale teoretycznie jest możliwe.

  Teoretycznie to dwa pasy może zdobyć w ciągu trzech najbliższych miesięcy skoro do tej pory walczył średnio co 22 dni 😆

 10. Teoretycznie to dwa pasy może zdobyć w ciągu trzech najbliższych miesięcy skoro do tej pory walczył średnio co 22 dni 😆

  😉 Tak, ale zawodnicy z nazwiskami nie wyjdą do niego bez okresu przygotowawczego. Dlatego jeśli jest plan, że ma już walczyć z rankingowymi, to będzie walczył co 3 m.

 11. Może nie jest zweryfikowany, ale od razu widać jego niewiarygodny spokój, siłę i wielopłaszczyznowość. Widzieliście jak robił duszenie i poprawiał sobie ochraniacz na zęby? To jest bestia- nie wierze, że nie jest top5 już w tym momencie.

 12. Jego ostatnia walka przypominała mi trochę walke Szona z Windelandem, niby przeciwnik, niby test – gówno. Jeden i drugi ogór czekali tylko na wpierdol.

  Jestem bardzo ciekaw jego kolejnego starcia i tak jak przedmówcy mam nadzieje, że zestawią go z kimś kto będzie chciał i umiał się bić.

 13. Jestem bardzo ciekaw jego kolejnego starcia i tak jak przedmówcy mam nadzieje, że zestawią go z kimś kto będzie chciał i umiał się bić.

  Jestem tego samego zdania. Dawać mu Woodleya i Cowboja :crazy:

 14. Jestem tego samego zdania. Dawać mu Woodleya i Cowboja :crazy:

  Kowboj trochę mały. Na Tyrona za wcześnie… Może Magny, Gunni (on jeszcze walczy?), Oliviera, Lawler?

 15. Kowboj to już na konferencji był zesrany, że koło niego siedzi. Jak już w 170 ma walczyć, to z kimś kto się go nie będzie bał. Jak mierzyć w tyły top 15 to Nathanael Diaz albo Robert Lawler proponuję. Obaj się nie będą bali, obaj nie powinni być dużym wyzwaniem.

 16. W 2021 roku Chamzat Chimaev będzie podwójnym czempionem

  Nie, tylko w półśredniej ( ale bedzie), na średnia jest chudy, Costa by go pożarł żywcem.

  Ja bym go juz dał do walki o pas, bo skoro taki placek Vulkan mógł walczyc z 3 walkami w UFC to w czym problem.

 17. DC przechodzi z zawodnika w pracownika UFC, więc nic dziwnego. Takie PRowo-marketingowe pierdololo raczej będzie można u niego usłyszeć coraz częściej.

  Dokładnie, niedługo grubasa nie będzie można słuchać, tak będzie pierdolił.

 18. Kowboj trochę mały. Na Tyrona za wcześnie… Może Magny, Gunni (on jeszcze walczy?), Oliviera, Lawler?

  A ja tam bym go z Woodleyem zestawił. Wcale nie za wcześnie, po za tym zobaczyć kolejny wpierdol na Tyronie – bezcenne :antonio:

 19. Oby Gilbercik jako pierwszy dał mu porażkę lub Edwards wkoncu może zrobiłoby się o nim głośniej…..co gość ma skilla a dalej gdzieś schowany

 20. Prawda jest taka ze nie ma mocnego na Chimaeva

  77

  Usmana nokautuje w stojce

  Colbe tak samo

  Masvidalem wyciera oktagon

  84

  Israelem wyciera mate w oktagonie

  Coste konczy w 3 rundzie

 21. Prawda jest taka ze nie ma mocnego na Chimaeva

  77

  Usmana nokautuje w stojce

  Colbe tak samo

  Masvidalem wyciera oktagon

  84

  Israelem wyciera mate w oktagonie

  Coste konczy w 3 rundzie

  :razz:utinlaugh:

 22. Prawda jest taka ze nie ma mocnego na Chimaeva

  77

  Usmana nokautuje w stojce

  Colbe tak samo

  Masvidalem wyciera oktagon

  84

  Israelem wyciera mate w oktagonie

  Coste konczy w 3 rundzie

  Masz rację, że nie ma na niego mocnego, ale w UFC.  Na obecną chwilę, myślę, że tylko Mamedzior mógłby mu zagrozić.

 23. Walker też miał być mistrzem

   :razz:ociesznymirek:

  Walker dostawał przed ufc juz w cipe i był dominowany a Chimaev jest nie do rozjebania

 24. Prawda jest taka ze nie ma mocnego na Chimaeva

  77

  Usmana nokautuje w stojce

  Colbe tak samo

  Masvidalem wyciera oktagon

  84

  Israelem wyciera mate w oktagonie

  Coste konczy w 3 rundzie

  .???? Ty tak poważnie???? Buahaha

 25. Albo to masz albo nie masz a ten gość widać że ma . Taka sama była gadka z Adesanya, dajcie mu tego albo tamtego dajcie mu zapaśnika. Myślę że zajdzie bardzo daleko

 26. Prawda jest taka ze nie ma mocnego na Chimaeva

  77

  Usmana nokautuje w stojce

  Colbe tak samo

  Masvidalem wyciera oktagon

  84

  Israelem wyciera mate w oktagonie

  Coste konczy w 3 rundzie

  :najmancoty:

 27. Na ten czas powiedziałbym, że w 170 ma największe szanse na pas. W 185 no nie wiem, zobaczymy. Warunki fizyczne ma dobre, silny jest, już teraz widać, że będzie dla każdego niewygodnym przeciwnikiem bo w parterze i w stójce jest groźny, a na pewno rozwinie się jeszcze bardziej.

 28. Masz rację, że nie ma na niego mocnego, ale w UFC.  Na obecną chwilę, myślę, że tylko Mamedzior mógłby mu zagrozić.

  Niestety wybrał Strikeforce, nie udowodni :jon:

 29. Jak ja lubię takie pierdolamento. Gość nigdy nie był jeszcze porządnie naruszony (a więc chuj wie jak by się zachował), nie był obalony (tak więc chuj wie jakby dawał radę z pleców), nigdy nie walczył 5 rund (a więc nie wiadomo jak z jego cardio), nigdy jeszcze nie walczył z  jakimś solidnym gościem, który byłby dla niego (przynajmniej na papierze) konkretnym wyzwaniem – a tu już robią z niego mistrza 2 kategorii. Szkoda, że kurwa jeszcze nie ciężkiej, w końcu przecież mówił, że jak mu dadzą Lesnara to też będzie gotowy 😀

  Jak się w końcu wypierdoli ten hype-train (a większość prędzej czy później się wykoleja), to nawet szyny po nim nie zostaną.

 30. Jak ja lubię takie pierdolamento. Gość nigdy nie był jeszcze porządnie naruszony (a więc chuj wie jak by się zachował), nie był obalony (tak więc chuj wie jakby dawał radę z pleców), nigdy nie walczył 5 rund (a więc nie wiadomo jak z jego cardio), nigdy jeszcze nie walczył z  jakimś solidnym gościem, który byłby dla niego (przynajmniej na papierze) konkretnym wyzwaniem – a tu już robią z niego mistrza 2 kategorii. Szkoda, że kurwa jeszcze nie ciężkiej, w końcu przecież mówił, że jak mu dadzą Lesnara to też będzie gotowy 😀

  Jak się w końcu wypierdoli ten hype-train (a większość prędzej czy później się wykoleja), to nawet szyny po nim nie zostaną.

  Ciezka raczej nie ale polciezka jest raczej w zasięgu. Współczuję zawodnikom którzy będą się z nim bili

 31. Prawda jest taka ze nie ma mocnego na Chimaeva

  77

  Usmana nokautuje w stojce

  Colbe tak samo

  Masvidalem wyciera oktagon

  84

  Israelem wyciera mate w oktagonie

  Coste konczy w 3 rundzie

  Dobry trolling nie jest zły :deniro:

  Fakt faktem,ciekawie rozpoczął amgaż w ufc,ale już nie jeden taki kozak był i Dejna już widział w nim maszynkę do zarabiania muni muni,a po 3-4 walce dostawał nazwisko i nagle booom,weryfikacja :damjan:

  Oczywiście wcale tego pseudo Szweda nie skreślam i może akurat będzie drugim Conorem,na co z pewnością liczy Dejna,ale mnie po prostu drażni póki co ten Chimaev.

 32. Nie ma na to szans. Już nawet nie chodzi o to czy się nadaje umiejętnościami. To po prostu jest nie do wykonania w tak krótkim czasie.

  Możliwe. Wystarczy, że dostanie bardzo szybko walkę o pas jak np. Israel Adensaya i jeśli zdobędzie tytuł i będzie nowym pupilkiem dany, to bez obrony pasa zawalczy o drugi pas

 33. Dobry trolling nie jest zły :deniro:

  Fakt faktem,ciekawie rozpoczął amgaż w ufc,ale już nie jeden taki kozak był i Dejna już widział w nim maszynkę do zarabiania muni muni,a po 3-4 walce dostawał nazwisko i nagle booom,weryfikacja :damjan:

  Oczywiście wcale tego pseudo Szweda nie skreślam i może akurat będzie drugim Conorem,na co z pewnością liczy Dejna,ale mnie po prostu drażni póki co ten Chimaev.

  Tu akurat pisałem w 100% poważnie,  gosc jest tak dobry ze nie chciałbym zobaczyć jak tłucze jakiegos mojego ulubionego zawodnika jak Iana Heinischa np lub Kevina Hollanda.

  Conora tez by było smutno ogladac jak przegrywa pierwszy raz przez nokaut.

 34. Mnie zastanawia jak sie zaprezentuje na tle zawodników po okresie przygotowawczym robionym konkretnie pod niego. Wtedy balonik może pęknąć, z hypem jeszcze chwilę radzę zaczekać

 35. Zbyt długo oglądam ten sport, żeby tak szybko wyrokować na temat danego zawodnika. Gość nie walczył jeszcze z nikim poważnym, a DC już mu wróży pasy dwóch kategorii. Marketing na poziomie KSW.

  Pamiętam takich prospektów. Choćby taki Brandon Thatch (3 zwycięstwa w 1 rundzie – później bolesna weryfikacja).

  Chimaev zrobił to w 66 dni? Super. Najwidoczniej miał dużo wolnego czasu.

  Uczuciwie gość jest interesujący, ale sprawdźmy, czy nie odbije się od Top 10, czy Top 5. Dana już próbuje go sprzedać jako kolejnego „zawodnika, którego w UFC jeszcze nie było”, ale my „Hejtery” z Cohones nie damy sobie wcisnąć tego gówna tak wcześnie.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.